Królują Coello/Tapia i Chingotto/Galán Premier Padel. Konkurencja musi się zorganizować, a nawet zreorganizować.

Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk mają dość od początku sezonu sprawa jest prosta: w 2024 roku nie można się doczekać żadnego zwycięstwa.

W ciągu ostatnich czterech wydarzeń odbyły się cztery półfinały z rzędu. Dwaj argentyńscy przyjaciele chcą więcej i nie chcą grać drugich skrzypiec.

Ostatnie zwycięstwa na torze zawodowym pochodzą z World Padel Tour w 2023 r., podczas WPT Amsterdam Open 1000 i Madrid Open we wrześniu i październiku ubiegłego roku.

W sieciach społecznościowych wszystko nabiera tempa ogłoszenie separacji Di Nenno/Stupa w lipcu. W każdym razie to jest to, co El4SET lub nawet Padel y Cervitas, który wspomina nawet o możliwym skojarzeniu Di Nenno/Lebrona według strony X (były Twitter)…

Jak widzieliśmy w przeszłości, media społecznościowe są gorące i (często) błędne. Jednak plotka nie ustaje i zwłaszcza ostatnie mecze Di Nenno/Stupy zwykle wskazywały na rozstanie i spróbowanie czegoś innego.

Wiemy też, że stowarzyszenie Lebron/Paco też nie jest w dobrej kondycji. Więc co o tym myślisz?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.