Podczas otwierania pola padel Brama Auteuila, w najbliższy czwartek 10 czerwca dyrektor Director padel w FFT po raz pierwszy zrobił wystawę.

Następnie zwierzył się do mikrofonu Lorenzo Lecci Lopez, aby przedstawić nam ogólne zarysy polityki padel podczas tych międzynarodowców z Francji.

Arnaud Di Pasquale po raz pierwszy wyjaśnił, że był dumny, że udało nam się przynieść padel w ciągu dwóch tygodni. Ten utwór z padel efemeryczny jest obecnie zainstalowany na korcie nr 5. Idź rozejrzyj się, jeśli jesteś w okolicy!

W dzisiejszych czasach końca pandowego panowania ograniczenia nadal pozostają, ale le padel to jedyna aktywacja, która została zachowana dla tego RG 2021. Dowód na znaczenie tej dyscypliny w oczach nowego zespołu FFT.

Były tenisista zauważył również, że padel będzie ponownie obecny w 2022… i latach następnych! Nowe motywy zostaną wprowadzone dla daj większy zakres działalności od przyszłego roku.

Wreszcie Dyrektor padel przekazała nam ważną wiadomość! Od września będzie grunty stałe przez cały rok! Dobre wieści!

 

 

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.