Padel Magazine - To strona, która się przewraca. Fernando Belasteguin i Juan Martin Diaz, najbardziej utytułowana para świata padla, postanowili zakończyć współpracę po ponad latach nieprzerwanego sukcesu 12. Ta wspólna kariera zakończy się po grudniowym mistrzu.

W jaki sposób para, która tyle wygrywa i która jest bezsprzecznie ponad walką, podejmuje decyzję o zaprzestaniu wspólnej gry?

Przede wszystkim powszechnie wiadomo, że ci dwaj gracze niekoniecznie byli najlepszymi przyjaciółmi na świecie. Trening odbył się po ich stronie i znaleziono je tylko w turniejach Padel.

Jednak ci dwaj mistrzowie wyjaśniają również, że chcą zakończyć swoją historię dobrą notatką. „Królowie” byli hojni w tym wysiłku. Wyniki również. Ale według nich jest moment, gdzie się zatrzymać. Aby zatrzymać, gdy jesteś na szczycie rachunku.

Zawody mogły wreszcie odetchnąć i wygrać więcej etapów WPT. Ale będzie musiał poczekać do całego roku, ponieważ do czasu Mistrza „Los reyes” zamierza pokazać, że zatrzymają się na szczycie świata padel.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.