Padel Magazine - To strona, która się przewraca. Fernando Belasteguin i Juan Martin Diaz, najbardziej utytułowana para padel global, zdecydowali się zakończyć współpracę po ponad 12 latach nieprzerwanego sukcesu. Ta wspólna kariera zakończy się po Mistrzu w grudniu.

W jaki sposób para, która wygrywa tak dużo i która jest bez wątpienia ponad walką, decyduje się przestać grać razem?

Przede wszystkim powszechnie wiadomo, że ci dwaj gracze niekoniecznie byli najlepszymi przyjaciółmi na świecie. Sesje treningowe odbywały się samodzielnie i zostały znalezione tylko na turniejach padel.

Jednak ci dwaj mistrzowie wyjaśniają również, że chcą zakończyć swoją historię na wysokim poziomie. „Królowie” byli hojni w tym wysiłku. Wyniki też. Ale według nich jest taki moment, kiedy trzeba się zatrzymać. Równie dobrze możesz przestać, gdy jesteś na szczycie rachunku.

Rywalizacja mogła wreszcie odetchnąć i wygrać kolejny etap WPT. Ale będzie musiała czekać cały rok, ponieważ do Mistrza „Los reyes” mają zamiar pokazać, że zatrzymają się na szczycie padel Świat.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.