Diego Ramos, który zaledwie siedem miesięcy temu został ojcem, pod względem zawodowym pozostaje jednak bardzo zajętym człowiekiem.

Rzeczywiście, równolegle z karierą piłkarską prowadzi na A1 Padel, gdzie zdecydował się ponownie połączyć się ze swoim byłym partnerem Agustinem Torre z przyszłotygodniowego turnieju w Beausoleil Urugwajczyk pełni także funkcję trenera w akademii niejakiego Gustavo Pratto, trenera numerów 1 Coello i Tapii.

Teraz 39-latek również jest w ruchu: zaledwie tydzień temu widzieliśmy go w Andaluzji na ławkach rezerwowych Bea Caldera i Lorena Rufo. Dość rozstrzygające pierwsze doświadczenie, ponieważ dwie młode kobiety były o krok od wyeliminowania piątej rozstawionej Ortegi / Virsedy w rundzie 5. I o ile Ramos jest znany z tego, że jest bardzo opanowanym prawicowcem o defensywnym profilu, to Bea i Lorena zagrały bardzo agresywnie podczas meczu Premier Padel Sevilla P2, z błędów, ale także deszcz zwycięskich strzałów...

Zwycięzcy-UE-Kobiety-SEWILLA

W każdym razie widzimy, że Diego rozpoczął już swoją nawrócenie i nie ma wątpliwości, że gdy zakończy karierę, swoją wiedzą będzie dzielił się na pełny etat na ławkach rezerwowych profesjonalnych turniejów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !