Nowy sezon i nowe twarze naAPT Padel Wycieczka. Urugwajczyk Diego Ramosa zagra teraz na torze Monte Carlo International Sports.

Coraz bardziej konkurencyjny

L 'APT Padel Wycieczka będzie bardzo międzynarodowy w odwiedzanych krajach, ale także na kortach z narodowościami reprezentowanymi przez zawodników. Diego Ramosa, który obecnie zajmuje 72. miejsce w rankingu WPT, ogłasza na swoich portalach społecznościowych, że będzie teraz grał w APT Padel Wycieczka.

„Nowe wyzwanie na 2022 rok! Z wielkim entuzjazmem i podekscytowaniem zacznę być częścią APT Padel Wieża.", napisał Urugwajczyk na Instagramie.

Trudna para do stawienia czoła

Diego Ramos stworzy z włosko-argentyńską drużyną bardzo solidną drużynę Juan Restivo, który już startował w APT, m.in. odniósł zwycięstwo w Meksyku (u boku Leo Aguirre).

„Bardzo się cieszę, że mogę to zrobić z Juanem Restivo, z którym już dzieliłem ten tor i dołożymy wszelkich starań, aby ten rok był wspaniały!”, kontynuował 36-letni prawy gracz.

tolito restivo meksyk

Ta para bez wątpienia będzie jedną z drużyn, których należy się obawiać w APT Padel Wieża. Obwód Fabrice Pastora wciąż się rozwija, po odnotowaniu w szczególności przybycia Niemiecki Tito.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !