Klub tenisowy La Baule obecnie oferuje padel tylko na stronie: Sporting. The Garden, drugi klub tenisowy pozostaje na chwilę bez padla, ale jak długo, kiedy „ w Sporting możemy zaobserwować silny rozwój tego sportu ".

Burno Lebrun, wiceprezes klubu tenisowego Baule i Cédric Carité, prezes Padel Tennis Academy oceniają swoją współpracę i przygodę z padelem w Sporting, jednym z dwóch miejskich ośrodków tenisa w La Baule z ogród.

Sporting korzysta z Padel Academy

Lokalni nauczyciele tenisa przeszli szkolenie pedagogiczne w nauczaniu padla, nadzorowane przez organizację szkoleniową „Padel Tennis Academy”, co potwierdza jego ogromną dynamikę w akompaniamencie klubów i klubów tenisowych integrujących akademię tenisa. wiosło.

« Szkolenie prowadzone przez Cédric CARITE było całkowitym sukcesem dla naszych nauczycieli i członków, którzy z przyjemnością skorzystali z obozu szkoleniowego z naszym ostatnim mistrzem Europy „Mówi nam Bernard LEBRUN, wiceprezes klubu.

Bernard LEBRUN wyjaśnia dalej za pomocą „ Rada Cédrica, następnym krokiem będzie uruchomienie struktury edukacyjnej, a także organizacja turniejów federalnych »

Aby uzyskać więcej informacji o Padel Academy, kliknij tutaj

padel wygrywa sport

Wdrożenie zaplanowane dla 2017

Powstanie centrum Padel w La Baule, już wkrótce .... ale „Będziemy musieli poczekać trochę dłużej „Kusi Bernarda, ponieważ” musimy zweryfikować etapy uczenia się Dla klubu.

„Piękny pierwszy rok »

Bernard LEBRUN, znany również jako Pan Padel, bardzo pozytywnie ocenia rozwój padla w centrum tenisowym. " Uruchomienie jest bardzo pozytywne ze wzrostem frekwencji i średnim dziennym wynajmem 7h dziennie w ciągu ostatnich kilku miesięcy ".

„Rosnące wymagania”

« Współpracujemy z klubem wakacyjnym o nazwie „klubowe słońce”, który pozwolił odkryć padel około stu osób.

Partnerstwo tenisowe zostało rozszerzone na partnerstwo Padel.

Wokół padla mamy wiele innych rzeczy. »

„Dzięki polu 1 pozostajemy ograniczeni”

„Aby stworzyć dynamiczne centrum z wizją i ambicjami, potrzebujemy więcej niż jednego kawałka ziemi. Dzisiaj wyraźnie ograniczamy się do proponowania konkursów lub ważniejszych wydarzeń ”

„Kursy Padel, które sprawiają, że chcesz”

« Wraz z naszą współpracą z Cédric Carité, w dni 22 oferowaliśmy kursy padel dla osób z 5. To był naprawdę sukces.

Czujemy prawdziwą emulację. Ci, którzy nas testują, odsyłają ich najczęściej. "

Perspektywy

„Bramka umieściła drugie pole horyzontu padla 1er Semestr 2017 ze szkołą Padel już we wrześniu 2017.

Mamy około pięćdziesięciu ugryzień. Na pasażach to się nie kończy. A skok padla to naprawdę za mało. Co więcej, aby ta pasja mogła zostać utrzymana i rozwinięta, nie ma innego wyjścia, jak walczyć o dalszy rozwój tego sportu w naszym klubie. "

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.