To wielkie wydarzenie sezonu w Padel, z etapem World Padel Tour (WPT) w Monako.

Od 8 do 13 września najlepsi gracze na świecie będą więc walczyć o trofeum 1. Mistrza Monte Carlo.

Duża innowacja wynika z faktu, że amatorzy będą mogli wziąć udział w tej wielkiej imprezie Padel. Fabrice Pastor, właściciel turnieju i Nito Brea, dyrektor tego etapu, oferują możliwość głównie graczom z Monegasque, francuskim, angielskim, niemieckim, włoskim i belgijskim, aby cieszyć się miejscami 4 dostępnymi na zaplanowane losowania główne wrześniowy 8.

To świetny pierwszy w historii tego sportu. Jak wyjaśnia Fabrice Pastor, „ Osoby posługujące się językiem hiszpańskim są nadal zbyt daleko w poziomie, aby umożliwić innym krajom dostęp do kwalifikacji z głównego stołu. Celem jest zaangażowanie wszystkich w tę wspaniałą przygodę z padelem poprzez zablokowanie miejsc 4 w tabeli finałowej dla krajów, w których padel jest w fazie pełnego rozwoju ".

Nito Brea, były zawodowy gracz i dyrektor turnieju, dodaje, że „ fazy kwalifikacyjne będą ograniczone tylko do prawdziwie amatorskich graczy. Wszyscy gracze, którzy już brali udział w zawodach z bliska lub z daleka, nie będą mogli wziąć udziału w tych kwalifikacjach ".

Rzeczywiście, podczas tego międzynarodowego turnieju organizowanego poza Hiszpanią, kwalifikacje zostaną rozegrane we wtorek, 8 września 2015 r. W ramach Monte-Carlo Padel Master pomiędzy 4 półfinalistami drużyn kwalifikacji wstępnych rozgrywanych w Real Padel Club oraz pozostałych 4 półfinalistów hiszpańskich kwalifikacji wstępnych.

Zwycięskie pary 4 uzyskają dostęp do stołu finałowego. Aby wziąć udział w tych kwalifikacjach wstępnych, gracz nie może należeć do czołówki 150 w rankingu World Padel Tour.

Najlepsze pary francuskie mogą mieć szansę na dojście do końcowych etapów losowania głównego. To byłby pierwszy przypadek Francji.

Aby spróbować wziąć udział w Monte Carlo Padel Master, który odbędzie się od 8 do 13 September, przejdź do kwalifikacji wstępnej 5 na 7 September w Real Padel Club w Sophia Antipolis.

Wszystkie informacje na stronach:

Powitanie

http://montecarlopadelmaster.com/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.