Młode pokolenie przychodzi z nożem w zębach, aby spróbować znaleźć miejsce w elicie padel światowy. Oto młodzi ludzie, których należy naśladować w 2021 r. W witrynie World Padel Tour.

Gracze, którzy mimo młodego wieku są już weteranami

Znamy World Padel Tour jest pełna utalentowanych młodych graczy, z których część ma już duże doświadczenie. Dziś skupiamy się na grupie 10 młodych mężczyzn, którzy będą oglądać w 2021 roku!

Celowo usunęliśmy z tej listy Agustina Tapię, Federico Chingotto, Ale Galana i Juana Tello w wieku odpowiednio 21, 23, 24 i 25 lat, którzy są już gwiazdami World Padel Tour !

Javi Rico - 22 lata

Po temu jak zdołał wystartować w swoim pierwszym finale mistrzowskim, Javi Rico będzie chciał więcej w tym sezonie. Pomimo młodego wieku 20. zawodnik w rankingu World Padel Tour jest już weteranem na torze! Regularność, duża ilość gry, szybkość, obrona i silna osobowość sprawiają, że ten leworęczny jest potężnym przeciwnikiem.

Coki Nieto - 22 lata

Były partner Javi Rico przeszedł na remis, aby rozegrać swój pierwszy finał mistrzowski w 2021 roku. Ten pracowity i sumienny zawodnik podzieli boisko z legendą w tym sezonie. Juan Martin Diaz spróbować zdobyć doświadczenie i zagrać w swoim pierwszym turnieju Masters!

Jeronimo Gonzalez - 24 lata

Utalentowany zwierzak, któremu nadaliśmy przydomek „Momo”, był w stanie zdobyć doświadczenie u boku weterana Adriana Allemandiego i utworzy bardzo młodą parę z Javi Rico! Z bardzo dobrym backhandem, jest w stanie bardzo dobrze bronić, mając bardzo duży wolumen gry i doskonałe wyczucie gry. Para Rico / Gonzalez powinna dołączyć do walki o osiem miejsc kwalifikacyjnych w Mistrzostwach. Finał!

momo gonzalez

Młode talenty, które muszą potwierdzić

Javier Garrido - 20 lat

Wkrótce 21 lat, ale z dużym doświadczeniem jak na swój wiek, Javi Garrido nie miał sezonu 2020 zgodnie z oczekiwanymi oczekiwaniami. Nie komplementarny ze swoim przyjacielem Juani Mieresem, ten lewy gracz z dużym uderzeniem utworzy bardzo interesującą parę z Juanem Cruz Belluati. Rok bierzmowania dla Garrido?

Arturo Coello - 18 lat

To jest samorodek padel na całym świecie! Wraz z innym młodzikiem, Ivanem Ramirezem, leworęczny Arturo Coello ujawnił się publiczności w 2020 roku, stopniowo przystępując do głównych losowań WPT. Zawodnik na 1m94 ze zgrabną grą utworzy bardzo obiecującą parę z weteranem Miguelem Lampertim!

Ivan Ramirez - 19 lat

Po bardzo interesującym sezonie 2020 u boku Coello, Ivan Ramirez będzie wracał do zdrowia wraz ze swoim byłym kolegą z drużyny, młodym i utalentowanym Miguelem Yanguasem. Dość mały jak na lewica (1m72), obecnie 41. miejsce w rankingu World Padel Tour ewoluuje ponownie z wysokim prawicowym graczem. Ale w przeciwieństwie do Coello, Yanguas jest prosty, co zmusi Ramireza do zajęcia większej przestrzeni w środku. Dla jego największej przyjemności?

Miguel Yanguas - 18 lat

Po zagraniu z Arisem Patiniotisem w 2020 roku, Miguel Yanguas ponownie spotka się w tym sezonie ze swoim chłopakiem Ivanem Ramirezem. Ten, który nazywa siebie „Mike”, jest niezwykle utalentowanym wysokim graczem praworęcznym (1 m). Z bardzo dobrym układem, świetnym wyczuciem gry i niesamowitą swobodą w powietrzu, ma on cały potencjał, by należeć do elity padel globalnie od wielu lat!

Denis Perino - 25 lat

Argentyńczyk, który to zrobił pod wrażeniem we Francji, rozpocznie szósty sezon na World Padel Touri naprawdę czekamy, aż skręci za róg. Obecnie 47. miejsce w klasyfikacji, ten, który trenuje z Agustinem Tapią w Barcelonie, ma wyraźnie potencjał, by wejść do czołowej 30. Czy w tym roku obok doświadczonego Ernesto Moreno przeniesie go w inny wymiar?

Para, która ma wszystko do zyskania

Agustin Gutierrez - 21 lat

Po nawiązaniu współpracy z doświadczonym Cristianem Gutierrezem i Juanem Cruzem Belluati, kuzyn Sanyo w 2021 roku podzieli się torem z innym młodym graczem: Javierem Martinezem Vasquezem. Ci dwaj młodzi zawodnicy spróbują razem stworzyć fizyczną parę, trudną do pokonania, która może irytować niejednego!

Javier Martinez Vazquez - 22 lata

Po zakończeniu sezonu wraz ze swoim imiennikiem Javim Garrido Javi Martinez spróbuje przekazać całą swoją wybuchowość innemu wysoce mobilnemu graczowi, Agustinowi Gutierrezowi. Obaj mężczyźni będą razem chcieli udowodnić, że mają swoje miejsce w głównych losowaniach WPT, jeśli nie trochę więcej!

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.