Gdy powracają piękne dni i mimo wciąż podupadającego stanu zdrowia, jest to idealny czas na udział w kursie szkoleniowym. padel i dopracuj swoją technikę przed sezonem turniejowym.

Odszyfrowanie za pomocą zespół Twenty by Ten (specjalista w padel w Europie) składniki i zalety stażu, różnorodne usługi na rynku, w szczególności oferta „resortowa”, która łączy przyjemne z pożytecznym. Podążaj za liderem…

WYJĄTKOWY POSTĘP W KILKA DNI

Możesz należeć do tej kategorii graczy, którzy grają cały czas z tymi samymi akolitami, którzy nie robią postępów lub bardzo mało z powodu braku lekcji. Co gorsza, rozwijasz złe nawyki hazardowe, a twoja technika pozostawia wiele do życzenia. Krótko mówiąc, jest to „katastrofa”. A jeśli rozwiązaniem był staż padel ?

Pobyt padel umożliwia wykonanie pogłębionej pracy w stosunkowo krótkim czasie dzięki intensywnemu treningowi pod okiem doświadczonego trenera. Jest to tym bardziej prawdziwe w tym nieco szczególnym okresie, w którym stażysta będzie mógł pracować (bezpiecznie) na wszystkich aspektach swojej gry (technika, taktyka, budowa ciała, sytuacje meczowe, a także umysłowe), aby dostać się do najlepsze możliwe warunki przed wznowieniem sezonu turniejowego.

„Różnica w poziomie gry kursantów pomiędzy pierwszym a ostatnim dniem szkolenia jest znaczna” mówi Jérôme Schaeffer (trener padel certyfikowany, trener w All In Center Padel Sporty firmy Bouc-Bel-Air i Head Trener praktyk Padel Doświadczenie dwudziestu na dziesięć).

COACHING MAŁEJ OPIEKI

Dostawcy usług, którzy korzystają z usług trenerów padel certyfikowany i doświadczony. Znajdziesz się w dobrych rękach, aby szczegółowo popracować nad wszystkimi aspektami gry.

Skorzystaj również z ciągłego coachingu przez cały okres trwania stażu, co pozwoli Ci nieco lepiej przyswoić wiedzę. Najlepsi dostawcy oferują również sesje wideo, które pozwalają na bardzo szczegółową analizę techniki i pozycji zawodnika na korcie. Podsumowując, wszystkie te aspekty pozwolą na dokonanie prawdziwego postępu w ciągu zaledwie kilku dni.

Etap dwadzieścia na dziesięć po apero padel

DOROCZNE SPOTKANIE „SPORT I RELAKS”

Usługi stażowe padel bardzo się różnią, a czasami lepiej zapłacić trochę więcej, aby uniknąć zimnego porannego prysznica, a zwłaszcza kontuzji: źle utrzymane korty, niecertyfikowani trenerzy, niechlujne rozgrzewki, przestarzała infrastruktura klubowa itp.

Dlatego Twenty by Ten oferuje staże w prestiżowym kontekście Akademii Mouratoglou (Sophia-Antipolis), w samym sercu Mouratoglou Resort, 12-hektarowego kompleksu w wymarzonym miejscu poświęconym sportowi i relaksowi.

„Wysokiej klasy usługi ośrodka Mouratoglou Resort, położonego w samym sercu Lazurowego Wybrzeża, pozwalają naszym klientom łączyć przyjemne z pożytecznym. Gracz rozwija się podczas zabawy na korcie i poza nim. Mogą również cieszyć się wyjątkowo przyjemnym otoczeniem i oferowanymi opcjami spa i jogi, dzięki czemu mogą w pełni zrelaksować się z rodziną lub przyjaciółmi. » Michaël Kuzaj (trener padel certyfikowany i odpowiedzialny za staże w Twenty by Ten).

Staż padel Staje się wręcz „zbawczą przerwą” w roku dla klientów, a zwłaszcza dla grup znajomych, którzy wykorzystują to trochę jako pretekst do wspólnego spędzenia wakacji, a wszystko to w innym miejscu.

„Szybko rozwinęliśmy stałą klientelę, szczególnie w przypadku oferty grupowej: klienci proszą nas o organizowanie dla nich stażu w innym miejscu każdego roku, korzystając jednocześnie z usług Twenty by Ten” Michaël informuje nas.

Gracz może również przyjść w towarzystwie i cieszyć się padel wiedząc, że jego współmałżonek również będzie mógł się zrelaksować korzystając z usług ośrodka, w którym odbywa staż. „Często przyjmujemy pary, w których żona lub mąż chcą uczestniczyć w kursie, jednocześnie dbając o to, aby ich partner mógł odpocząć i cieszyć się infrastrukturą Ośrodka po ich stronie. " Michaël Kuzaj.

WYJDŹ ZE SWOJEJ STREFY KOMFORTU

Ze względu na swój format (trening grupowy w innym otoczeniu), kurs promuje nowe spotkania i różne sytuacje w grze. Gracz musi też często przyzwyczaić się do nowych warunków gry na świeżym powietrzu. Musi wiedzieć, jak okiełznać wiatr i słońce, co może być frustrujące dla tych, którzy są przyzwyczajeni do przebywania w pomieszczeniach. Ale kiedy już go zasmakujesz, bardzo przyjemnie będzie się bawić na słońcu i często w wolniejszych warunkach.

Dzięki krótszym formatom meczów i wielu dostępnym rotacjom gracz staje w obliczu różnych stylów i poziomów gry, które zmuszają go do adaptacji. Celem jest, aby znalazł się poza swoją strefą komfortu, aby uzyskać lepsze postępy.

Rolą trenerów jest również tworzenie jednorodnych grup w czasie trwania kursu (i wprowadzanie zmian, jeśli to konieczne), przy jednoczesnym zapewnieniu, że gracz skonfrontował się ze wszystkimi graczami pola, a także trenerami tylko po to, aby go popchnąć do jego granice ...

Wendy Barsotti forhend z woleja dwadzieścia na dziesięć

PRZECIWSTYLOWYCH STYLÓW

Kursy pozwalają kobietom rywalizować z mężczyznami i odwrotnie, a często zdarzają się niespodzianki pod względem poziomu gry: „Mężczyźni często myślą, że są silniejsi od kobiet, co nie zawsze ma miejsce; ponieważ kobiety, nawet jeśli grają wolniej i są mniej potężne, rekompensują to, grając bardziej inteligentnie niż te ostatnie, które mają tendencję do wymuszania i popełniania błędu jako pierwsze ” Jérôme zwierza się nam z figlarnym uśmiechem.

MECZE I TURNIEJE INTER-KLUBOWE 

Na kursie dominuje sytuacja meczy. Każda sesja treningowa musi kończyć się punktami, aby przełamać rutynę ćwiczeń i wywierać presję na zawodnika w sytuacjach w grze.

Niektóre organizacje, takie jak Twenty by Ten, idą jeszcze dalej, oferując spotkania międzyklubowe, które nadają obozowi bardziej szczegółowy wymiar, dodając dynamiczną „rywalizację”, która ujawnia prawdziwą osobowość gracza. Pozwala to na ocenę w danej sytuacji dokonanego postępu, a także osi postępu, nad którymi należy pracować.

ODKRYJ STAŻE PADEL WIOSNA / LATO 2021 DOŚWIADCZENIE

Jeśli chcesz zrobić krok naprzód, doskonalić swoją kondycję fizyczną, relaksując się w przyjemnym i przyjaznym otoczeniu, nie wahaj się i skontaktuj się z zespołem Twenty by Ten, który oferuje kursy dostosowane do Twoich pragnień i budżetu.

 

Poznaj ofertę praktyk WIOSNA / LATO PADEL DOŚWIADCZENIE dwudziestu na dziesięć: https://twentybyten.com/stages-padel-experience/ więcej informacji: Kontakt Michaël Kuzaj: info@twentybyten.com / +33 (0) 6 19 44 26 04 / Skorzystaj z -5% z (KOD PROMOCYJNY: padelmag) rejestrując się teraz ze swoim partnerem online na staże w maju i czerwcu 2021 roku.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.