Alain Henry, David Mateo i Franck Binisti z DNA Padel Przegląd wydarzeń z organizacji pierwszej edycji Powstanie FIP w Canet-en-Roussillon.

Brakowało Christelle Matéo, która miała 4 muszkieterów biorących udział w tym wydarzeniu w wywiadzie. Ale planowane jest skupienie się na „szef zespołu”.

Dawid Mateo: „Mamy tylko dobre opinie. To jest nagroda. Nasza czwórka dużo pracowała, bardzo nam się to podoba!”

Franck Binisti: „To nie tylko konkurencja, to jest doceniane. Dużo czasu spędza się na odkrywaniu tego sportu, graniu w gry z publicznością. Wreszcie działa ”.

Alaina Henryka: „Pokaż część rywalizacyjną i odkrywczą, rekreacyjną część tego sportu. Jesteśmy w Canet Plage, jest to miejscowość turystyczna, mamy ludzi z Północy, z Paryża, którzy niekoniecznie znają padel. Wspaniałe jest to, że kiedy zobaczą grę, zobaczysz, jak wracają następnego dnia ”.

Dawid Mateo: „Możemy to powiedzieć, jest podpisane, będziemy tam w przyszłym roku i postaramy się zrobić jeszcze lepiej!”

Alaina Henryka: „Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy są za nami, mamy niesamowity zespół, jest prawdziwa społeczność padel, dlatego kochamy ten sport!”

Aby znaleźć wywiad w całości, dzieje się to poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !