Chcesz w pełni żyć swoją pasją padel czy tenis? Tylko ? Z rodziną ? Pomiędzy przyjaciółmi ? Barcelona i jej piękne piaszczyste plaże, strumienie, hektary dzikiego parku, wizyty kulturalne, liczne zajęcia sportowe, tapas, świąteczne życie nocne są Twoje! Krótko mówiąc, Barcelona, ​​cel wszystkich przyjemności…

Castelldefels: wymarzone miejsce na trening padel

Witamy w Castelldefels, nadmorski kurort wybrany na europejskie miasto sportu, położony 15 km na południe od Barcelony, gdzie mieszka i trenuje wiele celebrytów, w tym Fernando Belasteguín (były numer 1 na świecie przez 10 lat).

Nasza struktura zaprasza na 22 korty tenisowe, 11 padel tereny zewnętrzne, 25 krytych kortów, basen, sale fitness, restauracja...

OSS Barcelona, ​​ceniona za jakość nadzoru, oferuje formuły praktyk dostosowane do każdego. Chcieliśmy spersonalizować nasze oferty, aby dostosować je do Twojej dyspozycyjności: czas trwania weekendu = formuła 8h / W okresie 3 do 4 dni = formuła 12h / a dla szczęśliwców cały tydzień = formuła 16h.

W naszej organizacji nie zapomnieliśmy zarówno o młodych zawodnikach jak i elicie oraz trenerach pragnących trenować na najwyższym poziomie:

Skorzystaj z jednej z największych akademii w Hiszpanii, z ponad 15 doświadczonymi trenerami, z których jedna trzecia mówi po francusku.

Filozofia naszych kursów polega na przeplataniu lekcji i meczów z lokalnymi graczami, aby doświadczenie było jeszcze bardziej opłacalne!

Oraz możliwość uzupełnienia programu o usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb dostępne na życzenie: analiza wideo, lekcje hiszpańskiego/angielskiego, sesje przygotowania fizycznego i regeneracji, francuskojęzyczne wycieczki z przewodnikiem po Barcelonie i okolicach...

Pakiet premium

Nasz zespół OSSTP zapewnia płynny przebieg Twojego stażu, każdego dnia w roku niestrudzenie! Zespół składa się obecnie z 6 francuskojęzycznych koordynatorów, którzy pracują nad spersonalizowaniem Twojego kursu, aby zoptymalizować wszystkie aspekty Twojego pobytu, w szczególności poprzez pakiet premium, który jest systematycznie dołączany:

Raporty

Już ponad 300 graczy zarejestrowało się od 1 stycznia 2023 r., z których niektórzy poświęcili czas, aby podzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami, które można znaleźć pod tym linkiem: https://bit.ly/3NEcIUA

Niektóre relacje wideo i artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Czekamy na Ciebie wkrótce wśród nas!

Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej www.oss-tenis-padel-barcelona.com

+ info: