Wielu Francuzów bierze udział w Premier Padel z Doha. Ponieważ kwalifikacje zaczynają się jutro, wszyscy poważnie przygotowują się do turnieju. Bastien Blanqué i Dylan Guichard trenowali dziś rano. Dla dwóch Francuzów zaczyna się jutro od kwalifikacji. Bastien Blanqué podkreślił: „Pierwszy trening w Doha! Warunki gry są doskonałe. Konkurencja Premier Padel zaczyna się jutro od 2 rund kwalifikacyjnych do głównego losowania. Daj spokój Dylan Guichard, możemy to zrobić!”

Trenowali też inni francuscy piłkarze. Johan Bergeron i jego partner Simon Vasquez trenowali z Jérémy Scaténa i Adrià Mercadal. „Pierwszy trening dziś rano w Doha, ponownie we śnie! Nie mogę się doczekać startu na tym nowym torze. Start kwalifikacji jutro rano”, skomentował mistrz Francji.

Bergeron Scatena Doha

Ta sama historia z Thomasem Leygue: „Pierwszy dzień w Doha. Jak zwykle niesamowite powitanie, wymarzone warunki i świetna organizacja. Pierwszy trening zakończony. Sekundę tego popołudnia przed rozpoczęciem turnieju w sobotę. Vamos Ignacio Sager Nagel.

Pary Tison/Zapata i Maigret/Inzerillo (które otrzymały Wild-Card przy stole finałowym) rozpocznie się w poniedziałek, 28 marca. Zawody będą transmitowane w BeIn Sports.

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.