Czy uprawiasz sport? Już Wam o tym mówiliśmy, ale dzisiaj dowiedzmy się jak Doinsport ugruntowała swoją pozycję jako jedno z najbardziej odpowiednich rozwiązań dla padel w ponad 150 klubach!

 

Korzystają z niego kluby Doinsport 150

 

Guillaume Deslot, Product Owner w Doinsport przedstawia swoją wizję idealnego oprogramowania:

„Nasze DNA ? Weź pod uwagę całe środowisko padel : catering, bar, proshop, imprezy i inne sporty uzupełniające, takie jak fitness lub inne zajęcia należące do kompleksu w celu scentralizowania wszystkich potrzeb menedżera”. 

Doinsport na wideo

Korzystaj ze wszystkich usług na wyciągnięcie ręki

Wciąż niezdecydowany, aby zarządzać swoim klubem padel za pośrednictwem rozwiązania cyfrowego?

Pobierz przewodnik i zdecyduj sam!

Doinsport, podręcznik użytkownika

Aby uzyskać dodatkowe informacje: kliknij i poproś o demo

Bądź bliżej swojej społeczności dzięki całkowicie spersonalizowanemu rozwiązaniu

Pozyskiwanie klientów jest ważne, a utrzymanie ich jest jeszcze lepsze. Oferując rezerwacja na wniosek, zwiększasz poziom zaangażowania swojej społeczności.

Wyjaśnijmy: wejście na Twoją stronę, rezerwacja utworu, komentowanie Twoich artykułów, wykupienie abonamentu… wszystkie te działania są dowodem zaangażowania Twoich klientów. Niemniej jednak niektórzy wykazują większe zaangażowanie niż inni. Na przykład wykupienie członkostwa w klubie lub odwiedzenie witryny internetowej.

La rezerwacja przez aplikację padel wymaga pobrania tego ostatniego. Dzięki tej akcji Twój klient pozwala Ci w mniejszym stopniu wejść do swojego telefonu, do swojego życia prywatnego.

Korzystając z usługi wynajmu pisty, otwiera przed Tobą drzwi do zbliżenia się do niego w zakresie:

  • Znając Twoje oczekiwania: masz teraz dostęp do danych dotyczących ich nawyków konsumpcyjnych i zainteresowań. Możesz odpowiednio dostosować swoje oferty.
  • Rozwój usług: oferować dodatkowe usługi, takie jak znajdowanie partnerów, dostęp do sklepu internetowego, promowanie punktów lojalnościowych.
  • Komunikacja : aplikacja pozwala wreszcie na zwielokrotnienie środków komunikacji z Twoją społecznością. Rzeczywiście, udostępniając wiadomości, promując wydarzenia lub wysyłając powiadomienia o kampanii,Aplikacja, za pomocą której Twoi zawodnicy rezerwują trasy, jest również sposobem na komunikowanie się z nim na żywo.

Wszystkie te cechy mają zresztą tylko jeden cel : zachęć klientów do powrotu do Twojego centrum.

Doinsport, skontaktuj się z nami

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o Doinsport i zainteresowała Cię oferta, nie wahaj się dłużej i skontaktuj się z nimi pod tym numerem: 07.68.63.07.83!

 

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.