Nie trzeba już tego przedstawiać, społeczeństwo Marsylii jest teraz bardziej niż dobrze znane w większości klubów piłkarskich. padel.
Rzeczywiście, nie mniej niż 150 kompleksów na całym terytorium francuskojęzycznym zdecydowało się zaufać firmie Doinsport, wprowadzając swoje oprogramowanie do zarządzania, czyniąc ją liderem na rynku.

"Nie wiedziałem, że w dzisiejszych czasach istnieją tak proste narzędzia." Quentin de la Selle, prezes Let Padel Klub.

Quentin odkrył usługi Doinsport podczas wymiany podczas turnieju regionalnego organizowanego przez Let Padel Klub. Zdumiony tym, co mógł wprowadzać narzędzia cyfrowe pod względem oszczędności czasu i łatwości zarządzania, nie chce już wracać. 

„Jeśli chcę, aby mój klub przetrwał, muszę słuchać moich członków i modernizować".

Przez dziesięciolecia kluby tenisowe dążyły do ​​modernizacji, aby nadal być w grze. Integrując padel w ich centrum są w stanie ułatwić cyfrową zmianę i dać klubowi impuls. Doinsport, wydawca oprogramowania i aplikacji mobilnych dla klubów tenisowych/padel oferuje możliwość skorzystania z innowacyjnych narzędzi do zarządzania klubami, ale także do poprawy doświadczeń ich członków. 

"Młodzi ludzie są dziś ultrapołączeni i trudno ich przyciągnąć bez technologii " uwagi Laurent Perrot, Prezes TC Padel Stolarz.

Referencje od prezesów klubów

Victor de la Selle: „Szacuję, że oszczędzam około 10 godzin zarządzania tygodniowo między czynnościami administracyjnymi a rezerwacjami torów, które są znacznie łatwiejsze”.

Victor de la Selle
Victor de la Selle – Prezes Let Padel Klub

Jérôme Peeters: „W tym roku odnotowaliśmy 17% wzrost liczby członków, w szczególności dzięki inwestycji w technologię cyfrową, którą docenili prawie wszyscy nasi członkowie. Cel: 300 członków do 2023 r.”

Jerome Peeters – Planeta Padel

Jerome Farinotti: „Udało mi się łatwo zintegrować bramkę rezerwacyjną bezpośrednio na mojej stronie internetowej. Od teraz wszyscy moi członkowie są niezależni w rezerwacjach sądów lub prywatnych lekcjach”

Jerome Farinotti – TC Padel Valrose

Strona internetowa: www.doinsport.com
Kontakt e-mail: support@doinsport.com
Telefon: 06.10.38.59.46

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.