Dorian De Meyer po raz drugi pojawił się w programie Cupra Padel Wycieczka w ostatni weekend do Bordeaux. Z tej okazji podszedł do naszego mikrofonu.

Już regularnie Cupra Padel Wycieczka

„Jestem bardzo szczęśliwy. Zawsze z przyjemnością biorę udział w wydarzeniach promujących tzw padel a zwłaszcza ten jest naprawdę ogromny.

„To mój drugi raz na Cuprze Padel Tour i w przyszłym tygodniu jestem zaproszony na scenę w Pau, więc jest super. Dzięki trzem udziałom można niemal powiedzieć, że staję się stałym bywalcem!”

Amatorzy, którzy nie boją się rzucić im wyzwania

„To pokazuje, że chcą się rozwijać, chcą dobrze sobie radzić i chcą zobaczyć, jaki będzie następny poziom, więc myślę, że to wspaniale. Wychodzą na boisko, chcą nas pokonać, to jest dla mnie coś wspaniałego! Byłbym zawiedziony, gdyby przyszli trochę „w trybie przegranego”, ale chociaż raz mogliśmy udzielić rady, jest wspaniale!”

Rada Doriana

„Radziłbym amatorom, aby na początku wzięli co najmniej jedną lub dwie lekcje, a także obejrzeli padel profesjonalna kobiecość, co dla mnie naprawdę pokazuje czystą taktykę padel z pozycjonowaniem, aby mieć… The padel profesjonalnym mężczyzną, to tak wyższy poziom, że dla mnie nie możemy z tego korzystać.”

Jego program na najbliższe tygodnie

„Zdecydowałem, że na bardzo krótką metę nie będę brał udziału w turnieju przez miesiąc, półtora i wykonam ogromny blok treningowy z dużą ilością treningu fizycznego. Mój pomysł jest taki, aby wrócić silniejszy.”

Jego projekt na przyszłość padel ?

„Załóż klub!”

Obejrzyj cały wywiad poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !