Niedawno weszli do francuskiego Top 15, Dorian de Meyer i Thomas Vanbauce rozegrali swój pierwszy międzynarodowy turniej w Trani (Włochy).

EPoszedł do pierwszej rundy previa dla tej gwiazdy FIP, młodzi ludzie z Bordeaux byli nie do pokonania w tych kwalifikacjach, odnosząc trzy pospieszne zwycięstwa przeciwko dwóm miejscowym parom, a następnie przeciwko duetowi Mołdawian.

Dorian opowiada o tym pierwszym doświadczeniu: „To było dla mnie niesamowite. To, co mnie naprawdę zaskoczyło na początku, to organizacja, wszyscy bardzo dbali o zawodników. Klub był wspaniały, a warunki gry wyjątkowe. Było bardzo gorąco, nie było wiatru i cieszymy się, że udało nam się wyjść z kwalifikacji, ponieważ taki był dla nas cel tego turnieju. Dzięki tym pierwszym punktom FIP na pewno będziemy mogli wziąć udział w przyszłych turniejach.”

De-Meyer-Vanbauce-FIP-Star-Trani-2022

Z zaledwie 6 meczami do końca w trzech meczach, Dorian i Thomas byli w świetnej formie do swojej pierwszej rundy w głównym losowaniu. Z reprezentantami Sinicropi i Cattaneo nie odeszli daleko od wyczynu porażką w trzech setach. Dorian mówi nam: „„To była świetna gra! Wygraliśmy pierwszego seta 6/4 z bardzo dobrym poziomem gry, potem nieco zmalaliśmy i zaczęli trochę doszukiwać się naszych wad. Przegrywamy 6/3 6/4 z tyłu, ale granie przeciwko powracającej parze było wspaniałym doświadczeniem Premier Padel Z Rzymu."

De-Meyer-Vanbauce-okulary-serwisowe-FIP

Obiecujące początki dla tych dwóch studentów, których coraz częściej można było zobaczyć na międzynarodowych imprezach: „Od września zakończymy studia z Thomasem i jeśli znajdziemy wystarczającą ilość sponsorów, postaramy się poświęcić 100% na padel ! " , konkluduje Dorian.

Kredyty fotograficzne: Facebook Dorado Padel Centrum

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !