Padel Magazyn - Dropshot kontynuuje rozmach i sukces swojego Conquerora w wersji 2.0. Bądźmy szczerzy, ta rakieta jest dokładnie taka sama jak jej odpowiednik z 2013 roku, ale z dodatkowym wyglądem. Trzeba powiedzieć, że ta rakieta nie pozostawia obojętnym kolorami między czarnym a żółtym.

Na poziomie technicznym ta rakieta ma się świetnie, ponieważ jest zbudowana ze szlachetnych materiałów (tytanowego węgla) i zadowoli najbardziej atakujących z ciebie.

Ta rakieta to prawdziwy samochód wyścigowy, ponieważ pozwala na wprowadzenie w piłkę dużego efektu i mocy; to dobrze, bo to jego program. Jest skierowany raczej do graczy z dobrym poziomem. Radzę początkującemu wziąć go, ponieważ 1 / kosztuje pewną cenę, a 2 / za tańszą rakietę mniej techniczną sprawi, że będziesz grać znacznie lepiej.

Pod względem przyczepności i zwrotności również nie ma problemu. Rękojeść wisi dobrze, a kształt między „okrągłym a diamentowym” zapewnia bardzo dobrą płynność strzałów.

Rakieta do padla używana przez Juana Martina Diaza (numer jeden na świecie) to podsumowanie, narzędzie par excellence dla atakujących z potwierdzonym poziomem.

Franck Binisti - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.