Nieco ponad trzy miesiące po swoim pierwszym ćwierćfinale (z Esther Carnicero w Katarze), teraz Ksenia Sharifova robi to ponownie!

Tym razem to Rosjanka z Lucią Martinez awansuje do swojego drugiego ćwierćfinału w tym roku. Dużą niespodziankę sprawiła para hiszpańsko-rosyjska dominując nad Martą Ortegą i Weroniką Virsedą w dwóch setach: 7/6 6/2.

W najbliższy piątek Lucia i Ksenia zmierzą się z Patty Llaguno i Lucią Sainz, a stawką jest miejsce w ostatniej czwórce. Nie będą one faworytami, ale nigdy nie wiadomo!

Cokolwiek stanie się jutro, Sharifova może pogratulować sobie najlepszego występu padel w razie potrzeby ta, która dwukrotnie w tym sezonie zakwalifikowała się do ćwierćfinałów, za każdym razem podczas Majors, turniejów, w których zdobywa się najwięcej punktów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !