Tito Allemandi i Tolito Aguirre ogłaszają się mistrzami Wielkiego Mistrza Mar del Plata 2022 rokuAPT Padel Do Ciebier! Argentyńczycy pokonują Chozas/Oliveira w finale 6/3 i 6/4.

Finał bez forsowania

Po ciężkiej walce w kwarcie z Gonzalezem/Luque iw połowie z Arce/Dal Bianco, Aguirre/Niemcy nie ucierpieli tak bardzo w finale.

Jak powiedzieliśmy, plansza tego Wielkiego Mistrza była nieco niezrównoważona, ze wszystkimi parami w formie po tej samej stronie planszy. Dlatego logiczne jest, że Tito i Tolito wygrali ten finał.

5637 widzów Polideportivo Islas Malvinas mogło zatem zobaczyć bardzo zmieniający się mecz, w którym Tito i Tolito wiedzieli, jak zacieśnić grę w ważnych momentach.

Leonela Daniela Aguirre / Adrian Germani 6-3 / 6-4 Alexa Valentino Chozasa / Miguela Fonseki Oliveiry

Zdobycie miejsca nr 1

Są to zatem trzy kolejne turnieje wygrane przez Tito Allemandiego i Tolito Aguirre. Po 13 kolejnych meczach zakończonych zwycięstwem, T&T przynosi do domu nowy puchar, po pucharach Wysp Kanaryjskich i La Rioja.

Był to jeden z najważniejszych turniejów sezonu, gdyż zwycięskiej parze przyznaje 2000 punktów.

Dzięki temu zwycięstwu Tito Allemandi i Tolito Aguirre niebezpiecznie zbliżają się do Franco Dal Bianco i Maxi Arce. Ich cel jest jasny: być numerem 1. Od poniedziałku Argentyńczycy będą już na drugim miejscu, wyprzedzając Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !