Po trudnym sezonie dla zawodników, który zakończył się w Limie z powodu kontuzji prawej ręki i operacji we wtorek, nadszedł czas na kilka ostatnich par.

A niektórzy nie są zadowoleni ze swojego sezonu. Można by nawet poczuć, że w topowym 10 każdy chce się zmienić, z wyjątkiem oczywiście niekwestionowanych światowych liczb Fernando Belasteguin i Pablo Lima.

Paquito Navarro, który do tej pory grał z Matiasem Diasem, ostatecznie zdecydował się na zmianę. W przyszłym roku Sanyo będzie jego następną ścieżką. Paquito był rozpieszczany wyborem, ponieważ w pewnym momencie wierzył, że wybrałby jednego ze swoich „idoli”: Juan Martin Diaz.

Przy mikrofonie Padel Magazyn, Juan Martin Diaz wyjaśnił, że było to konieczne ”często czas, aby partnerzy dostosowali się do swojej gry„Bo on to przyznaje”moja gra jest nietypowa”. Paquito nie wydawał się gotowy, by mieć przy sobie JMD. Sanyo jest głosem łatwości, a jednocześnie logicznym wyborem, który może zaszkodzić w przyszłym roku: obaj są utalentowani, młodzi, mają wspólne cele.

Tak więc Matias Diaz, który mimo to ma dobry sezon z Paquito, zagra w przyszłym roku z Maxim Sanchezem, profilem podobnym do profilu jego byłego partnera Paquito Navarro. Na papierze wyważona para, która może działać bardzo szybko.

David Gutierrez i Javier Limones również połączyli siły. Może poradzą sobie lepiej niż w tym roku, kiedy obaj nie zakwalifikowali się do finału turnieju World Padel Tour w Madrycie.

Powiązany artykuł:

Duży rynek padel jest otwarty na sezon 2016

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.