Wilson robi kolejny krok naprzód w swoim celu, jakim jest rozwój padel na całym świecie i ogłasza utworzenie zespołu dedykowanego wyłącznie dla padel.

Podsufitka Ignacio Cabrera

Ma to na celu rozwój padel wykładniczo i uporządkowany, że zespół decyzyjny wyspecjalizowany w padel w Wilson został stworzony. Ignacio Cabrera, który ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży sportowej z głównymi markami, takimi jak Quiksilver, Adidas i AMER Sports, będzie odpowiedzialny za ten zespół i zajmie stanowisko Padel Globalny Dyrektor Biznesowy. Ogłosił również po jego nominacji: „Celem będzie rozwijanie zaangażowania Wilsona w: padel globalnie, aby przyspieszyć jej rozwój i pomóc w sport olimpijski ".

Dlaczego powstał ten zespół?

Po prostu dlatego, że firma musiała mieć zespół, który byłby w stanie sprostać aktualnym wymaganiom rynku. W obliczu silnego wzrostu padel na całym świecie zajmie to zespół dostosowany do wszystkich terytoriów i który będzie w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania i strategie zgodnie z rynkiem. Celem tego zespołu będzie w szczególności stymulować wzrost tego sportu i zbudować większą społeczność.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.