Od początku sezonu 2020-2021, Padel Stuff Akademia uruchomiła nową szkołę padel w spektakularnym miejscu, zaledwie 20 minut od centrum Madrytu!

Nowa szkoła padel

Padel Stuff Akademia stawia całe jego doświadczenie w służbie graczom na wszystkich poziomach, w niesamowitym miejscu, we wspaniałym hotelu Encin Golf, położonym w Alcalá de Henares, 20 minut od Madrytu. Są to dwa zewnętrzne tereny z parkingiem, barem, restauracją i usługami hotelowymi, które pomieszczą zarówno początkujących, jak i profesjonalistów!

Akademia, której przewodzi Germán Jerez, ma zespół najwyższej klasy profesjonalistów, którzy chcą przekazać całą swoją wiedzę nowym graczom.

Treningi są zorganizowane według wieku i / lub poziomu iz pewnością pomogą Ci osiągnąć Twoje cele!

Pobyty turystyczne padel

Padel Stuff planuje również po okresie świąt wielkanocnym (o ile pozwala na to sytuacja sanitarna) rozpoczęcie działalności turystycznejpadel ! Możesz więc cieszyć się wakacjami w Hiszpanii, łącząc turystykę i praktykę padel w Madrycie, Benidormie, Kraju Basków (Esp-Fr) czy nawet Barcelonie!

Tutaj znowu akceptowane są grupy na wszystkich poziomach gry, od początkujących po graczy na wysokim poziomie!

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować Padel Stuff pocztą: info @padel-stuff.com lub przejdź do ich stronie internetowej.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !