Informacje zwrotne na temat wniosku, który był wielokrotnie zawieszany, anulowany, poprawiany, porzucany: . padel, rue Castagnary w 15. dzielnicy Paryża.

UCPA niedawno potwierdziło pannie młodej piętnastego, że interesuje się tą stroną, na której będzie ustawiać tory padel. Zainteresowanie, które wydaje się być słyszane przez Radę Miasta, może być gotowe do wznowienia tego projektu do momentu jego rozpoczęcia pod koniec pierwszej połowy 1 roku.

W przypadku ratusza piłka jest teraz w kamerach UCPA, która musi dopracować swój projekt i przesłać mu więcej elementów, aby podjąć ostateczną decyzję. Wydaje się być zmotywowana do ostatecznego działania w tym projekcie, cierniem w boku bohaterów na kilka lat. Mieszkańcy są teraz zirytowani ogólną powolnością tego projektu.

Kastagnar padel Przegląd Paris Ucpa

Jeśli wszystko będzie zgodne z oczekiwaniami Urzędu Miejskiego 15-go, projekt mógłby ruszyć w okolicach maja/czerwca 2022 roku.

Louise-Agathe Charpentier, Zastępca Burmistrza 15th Arrondissement, odpowiedzialny za okręgi Alleray-Procesion i Georges Brassens, oświadczający:

Jeśli chodzi o TEP Castagnary, UCPA potwierdziło zainteresowanie tą stroną. Muszą dopracować swój projekt, miasto czeka na ostatnie elementy.

Jeśli wszystko jest w porządku, projekt może rozpocząć się podczas 1er Semestr 2022.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.