W przyszłym roku będziemy mieli padla w Paryżu. Zostało to oficjalnie zatwierdzone przez miasto Paryż, które zaakceptowało ofertę UCPA dotyczącą budowy boisk 6 na przetargu miasta Paryża.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”200 ″]

WRESZCIE PADEL W PARYŻU

Miasto Paryż zaoferowało na początku roku obiekty miejskie 14 do realizacji projektów sportowych ”nowe, zróżnicowane i innowacyjne, których grunty są dostępne nawet przez 5 lat„Wyjaśnia Jean-Francois Martins, asystent sportowy Paryża.
Jeśli w Paryżu zaproponowano kilka projektów Padel, to miejsce Castagnary w dzielnicy 15e w Paryżu zostało zatwierdzone dla padla wygranego przez UCPA.

Warunki były następujące:

  • 115-119, Castagnary Street
  • Pole 1.375 m2
  • Dostępne maksymalnie lata 5
  • Z obecnie mini-tenisa / pola do wielu sportów

W ten sposób UCPA, lider projektu, zaoferował na tej stronie tereny Castagnary 6 na poziomach 2, podwójne i pojedyncze na każdym piętrze konstrukcji. Tak, zrozumiałeś, podobnie jak niektóre kluby piłkarskie 5, padel będzie na poziomach 2, „piętro”. A priori ziemia będzie w „pół-kryty (pół-kryty) ćwiczyć przy każdej pogodzie + Space-kawiarnia".

Harmonogramy przyszłego klubu Padel

Przez cały rok, 7j / 7, od 9h do 22h, w tym 1.100h dla głównego nurtu, 216h dla szkoły i 168h dla ośrodków rekreacyjnych.

Kwota inwestycji:

Całkowita planowana inwestycja: 810.000 €

Jeśli klub, a priori, jest tylko tymczasowy, ponieważ konwencja nie przekracza lat nieodnawialnych 5, UCPA uderza, proponując pierwszą strukturę paryskiego padla.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.