Zbliżająca się rozbudowa i renowacja Club Med „Buccaneers” na Martynice zobaczymy, jak kompleks będzie się rozwijał i oferował padel.

Kolosalna inwestycja

Klub jest szczególnie duży i oferuje dość szeroki zakres zajęć (kitesurfing, nurkowanie, tenis, kajaki i wiele innych zajęć), dlatego jest całkiem logiczne, że prace remontowe są szczególnie drogie.

37 milionów, podobnie jak cena w euro inwestycji, która zostanie dokonana w klubie, aby przystąpić do jego rozbudowy i renowacji.

Projekt dotyczy rozbudowy Resortu, wraz z utworzeniem „Oazy Zen”, przestrzeń składająca się z 56 nowych pokoi w tym 20 apartamentów, a także nowy basen.

Na działce: pokoje, recepcja, bar, teatr, spa oraz tereny sportowe z kreacją utworów z padel.

Liczba dostępnych kortów nie jest jeszcze określona, ​​ale wiadomo, że będą co najmniej dwa, co już dobrze świadczy o atrakcyjności dyscypliny.

Prace te będą prowadzone w kolejnych fazach i będą: cel dostawa ostateczna w listopadzie 2024 r.,

Nie pierwsza próba dla Club Med..

Pojawienie się tych krótkich padel nie jest pierwszym w Club Med. Rzeczywiście, grupa już przystąpiła do instalacji utworów w swoim klubie na Seszelach, a także w Club Med Magna Marbella.

Wywiad w zeszłym roku, Remi Edmond (menedżer produktu ds. nowych doświadczeń w Club Med) powiedział nam wszystkie dobre rzeczy, o których myślał padel, posuwając się nawet do stwierdzenia: „The padel odpowiada DNA Club Med”.

Mocne słowa, które wyraźnie potwierdzają wizję, jaką grupa ma wobec padel którą uważa nie za modę, ale za filar przyszłości, na którym będzie musiał coraz bardziej polegać, rozwijając swój nowy zakres działalności.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.