Klub Sarlat, liczący 270 członków, po raz pierwszy organizuje w ten weekend turniej kategorii P500 na swoich 2 torach na świeżym powietrzu. Turniej ograniczony do 20 drużyn jest wyprzedany, a strony zapowiadają się zaciekle, aby zdobyć trofeum.

Auradou / Perez wielcy faworyci

Yann Auradou, dziewiąty francuski zawodnik w ostatnim rankingu, który często przyjeżdża do regionu, będzie wielkim faworytem imprezy wraz ze swoim młodym partnerem Léo Perezem, który niedawno znalazł się w pierwszej setce. Na poziomie outsiderów znajdziemy rozstawionego 9 Anthony'ego Gravejata (100) / Mario Cordero (2), który będzie miał najtrudniejszą część tabeli z teoretycznym półfinałem z Robinem Poujoulat (102) i Stéphane „guźcem Peuvergne (121).

Zwróć uwagę na obecność naszego główny fizjoterapeuta World Padel Tour przez Tuluzę Robin Camman (138), którzy po kilku rozczarowaniach będą chcieli osiągnąć dobry wynik.

Szkoła padel i trzecie pole w oczekiwaniu

Turniej to nie jedyna dobra wiadomość dnia! Rzeczywiście, prezydent Annie Gerardin i cały jej zespół z przyjemnością uruchomili szkołę padel w reżyserii Paula Dameza. Dodatkowo obok 6 kortów tenisowych, z których 3 są kryte, trzeci kort tenisowy padel semi-covered ma umożliwić dalszy rozwój tego bardzo dynamicznego klubu.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!