Największe mistrzostwa padel między przedsiębiorstwami podpisała umowę z dostawcą sprzętu Dunlop towarzyszyć mu w jego 2th edycja, która rozpocznie się we wrześniu 2022 roku.

La Padel Business League, która stała się prawdziwym motorem praktyki padel w firmach, rozszerzyła swoją ofertę, oferując ponad 20 scen w największych miastach Francji, ale nie tylko: kontynuuje swój międzynarodowy rozwój ze scenami w Belgii, Luksemburgu i wkrótce we Włoszech (rejestracje otwarte na www.padelbiznesliga.com).

Dunlop powraca w życie

W sumie jest ponad 1000 części padel który będzie rozgrywany piłkami Dunlop Pro Padel, które zostały przetestowane i zatwierdzone w trakcie Mistrzowie PBL w kwietniu.

Podpisując to partnerstwo, Dunlop zamierza wzmocnić swoją pozycję na rynku, opierając się w szczególności na bardzo konkurencyjnym asortymencie 2022. Jak wyjaśnia nam Guillaume Jarry, kierownik ds. promocji we Francji: „Powracając do centrum uwagi, Dunlop rozumie, jak ważna jest obecność w padel Francuski, który rozwija się w zawrotnym tempie. Padel Liga Biznesu stanowi dla marki znakomitą okazję do podkreślenia tego zaangażowania i wsparcia bardzo specyficznej grupy odbiorców, firm. Dlatego będziemy obecni na wszystkich etapach, dostarczając piłki na zawody, a także dostarczając wiedzę różnym graczom na sprzęcie. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy Cię na kortach na początku roku szkolnego..

Seria Dunlop Galactica

Cześć dla gamy Galactica

To jest gama Galactica co zostanie podkreślone podczas tej współpracy między dwoma podmiotami, która będzie oparta na ekspertyzach specjalistycznego sklepu internetowego Esprit Padel Sklep.

Michał Kuzaj, założyciel Padel Business League wyjaśnia nam ten wybór: „Jest to umowa trójstronna, która ma dla nas wiele sensu, a jej celem jest otoczenie się poważnymi i zmotywowanymi partnerami do wspólnego rozwoju na rynku, który stopniowo staje się coraz bardziej ustrukturyzowany. Dunlop to kultowa marka z prawie 100-letnim doświadczeniem na rynku sportów rakietowych, z którą łączy nas wspólne wartości: pasja do gry i dzielenie się tą pasją z jak największą liczbą osób, niezależnie od poziomu.”

To pragnienie znajduje odzwierciedlenie w realizacji działań promocyjnych, aby ten materiał techniczny był dostępny w najlepszej cenie, więc nie czekaj dłużej, przejdź do Esprit Padel Sklep online i przygotuj się do rozpoczęcia roku szkolnego:

  • 10% zniżki na wszystkich rakietach Dunlop z kodem DUNLOPPBL10
  • 15% zniżki jeśli koszyk zawiera rakietę Dunlop i parę butów K-Swiss z kodem DUNLOPPBL15

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, więc jeśli Ty i Twoi koledzy jesteście wielkimi miłośnikami, nie wahajcie się dłużej i zarejestrujcie się.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.