Sezon 2022 zaczyna się pod najlepszymi hospicjami i Dunlop postanowił poprowadzić nas na złą stopę z nową innowacyjną koncepcją w świecie padel.

Ale czym jest ten konkurs? Jest to konkurs skierowany do 500 najwyżej sklasyfikowanych zawodników (mężczyzn i kobiet) World Padel Tour. Cel? Zdobądź maksymalną liczbę punktów i zajmij pierwsze miejsce w rankingu. W grę wchodzi ? Skromna suma 50.000 XNUMX euro do podziału!

Gracz Dunlopa padel nagroda w konkursie
Gracze Dunlop padel warunki konkursu

Patrząc na rozwiązania pozwalające na zdobywanie punktów, zdajemy sobie sprawę z innowacyjnej i strategicznej strony marki:

  • Korzystaj z produktów Dunlop
  • Zbieraj punkty za każdego nowego gracza, którego „wprowadzisz” do konkursu
  • Zbieraj punkty za każdy produkt Dunlop użyty w każdej rundzie
  • Zdobywaj punkty za każdą rundę ukończoną w kwalifikujących się turniejach.

Kolejne rozwiązanie na zdobywanie punktów opiera się na umowie sponsorskiej podpisanej z marką. Na przykład, jeśli marka wyposaży Cię całkowicie: swoje buty do torby podniebienia, otrzymasz 500 punktów. Ale jeśli tylko zawrze umowę bagażową, zdobędziesz 300 punktów.

Gracz Dunlopa padel umowa sporu

Dzięki tej operacji Dunlop stawia na strategię „potwierdzenia” 2.0, która jest bardzo ciekawa, ponieważ ma na celu nagradzanie graczy już zasponsorowanych przez firmę innowacyjnym systemem, ale ponadto daje się poznać tym, którzy są jeszcze nie związany z producentem sprzętu! Operacja, która wygląda obiecująco, ale która już może zmienić reguły gry pod względem relacji dostawca-gracz.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.