Dunlop Nemesis to rakieta Ramiro Moyano, wysokiej klasy pala, mocny, ale zrównoważony, który zawiera innowacyjne technologie.

Prezentujemy wam pala wybraną przez Ramiro Moyano, 25. gracz World Padel Tour, który będzie nowy zespół w tym sezonie z Lucho Capra, Dla wszystkich, którzy szukasz silnej rakietyThe Dunlop Nemesis jest jednym z najbardziej wszechstronnych i kompletnych modeli na rynku.

Nemesis w kształcie rombu to rakieta napastnika, dlatego wybrał go Ramiro Moyano. W środku znajduje się piana Pro Touch: guma EVA z średnia gęstość, który jest idealnym kompromisem między mocą, komfortem i precyzją. Rama wykonana jest w 100% z węgla.

Twarze są węgiel 12k, który zapewnia większą sztywność, ale który zawsze będzie bardziej elastyczny niż węgiel 18k. Dlatego też znajdujemy go w wielu modelach w tym roku. Na poziomie pokładu Nemesis przejmuje technologię Quattro, który usztywnia obszar, jednocześnie umożliwiając pochłanianie wibracji. Wreszcie sito Ultra Grip, szorstki, pomoże wydrukować więcej efektów z piłką.

Podsumowując, mamy do czynienia z rakieta na poziomie profesjonalnym, gęsty, mocny, ale zrównoważony, idealny dla atakujących, którzy chcą zachować kontrolę.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!