Dunlop Padel zostanie zauważony w 2018 dzięki nowym, przeprojektowanym produktom, współpracującym w szczególności z nową gamą produktów, Galaxy, która prawdopodobnie przemówi na początku stycznia 2018.

3 bardzo wysokiej klasy zakresy

Dunlop Padel nie oferuje niezliczonych produktów. W tym roku koncentruje się na wysokiej klasy gamach 3.

  • To Juani Mieres z gamą GRAVITY

Zasięg, który docenią atakujący lub gracze szukający sztywnej rakiety i mocnego główki. Jak zawsze w Dunlop, moderuje swój model miękką rakietą: The Gravity Soft, dla graczy, którzy chcą rakiety atakującego, ale łatwiejszej w obsłudze (lżejsza)

  • To nasza tajemnicza osoba o zasięgu

Jest to z pewnością najbardziej zrównoważony zakres 3. Nie jest to ani zbyt silny nagłówek, ani zbyt ciężki, ani zbyt sztywny, to idealna rakieta dla graczy szukających rakiety, która może zrobić wszystko.

  • Patty Llaguno z gamą Action Motion

Action Motion to bardziej miękki, bardziej zrównoważony zakres. Okrągłe kształty Action Motion będą bardzo doceniane przez graczy poszukujących maksymalnej grywalności i kontroli.

"W każdym składzie będzie rakieta dla graczy ofensywnych i rakieta dla graczy bardziej defensywnych„Podsumowuje Richard Jackson, dyrektor generalny Dunlop w Hiszpanii:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.