Kilku z nas przetestowało rakiety śnieżne Duruss. a przynajmniej możemy powiedzieć, że mają wygląd. Duruss Cobalt z pewnością bardziej w różowym kolorze, co niekoniecznie oznacza, że ​​jest przeznaczony tylko dla kobiet.

Rakieta z maksymalną kontrolą

Niech się nie pomyli. Jest to rakieta głównie dla obrońców. Ma sito, które pozwala mu dużo zbierać. Ocena: jego obsługa jest zwiększona. Pomimo tego, że jest ciężka na czele, pozostaje całkowicie pod kontrolą, nawet jeśli przeciwnie, warunki są szybkie.

Rakieta, która może pochwalić się pazurami

Ma więcej niż kontrolę. I to bardzo dobrze. Jeśli ma program zorientowany raczej na właściwego gracza, tj. Raczej na obrońcę, w tej rakiecie jest wszystko, co niezbędne, aby zranić, jeśli nadarzy się okazja.

Mały punkt ujemny lub dodatni zgodnie z punktami widzenia

Jest to rakieta, która wydaje się zbyt sztywna dla niewytrenowanych rąk. Uwaga, rakieta jest oczywiście bardzo plastyczna. Ale jeśli jest skierowany przede wszystkim do kobiet, nie ma wątpliwości, że mężczyźni również uważają tę rakietę za szczególnie interesującą.

Na froncie technologicznym 

Duruss Cobalt nie ma się czego zazdrościć innym konkurencyjnym rakietom. Osadza włókno szklane na poziomie sita, co nadaje mu słynną szorstkość (ale pozostaje mniej suchą niż na przykład Varlion). Jest to solidna rakieta z pełnego węgla. Jest oczywiście okrągły, co daje ten spokój. Użyta guma jest jak inne guma Eva. jego waga waha się od 365 do 375 gramów.

Dla kogo jest ta rakieta?

Raczej gracze i potwierdzeni gracze. Ponieważ aby wykorzystać cały swój potencjał, warto opanować wszystkie strzały.

bilans 

Dla zaawansowanych graczy (szczególnie doświadczonych), jeśli potrzebujesz kontroli, a jednocześnie chcesz mieć rakietę z rakietą, weź ją.

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.