Było nas wielu, aby przetestować rakiety śnieżne Duruss. a przynajmniej możemy powiedzieć, że mają wygląd. Duruss Cobalt z pewnością bardziej w swoim różowym kolorze, który niekoniecznie oznacza, że ​​jest tylko dla kobiet.

Rakieta z maksymalną kontrolą

Nie popełnij błędu. Rakieta przeznaczona głównie dla obrońców. Ma sito, które pozwala mu dużo zarobić. Wniosek: zwiększono jego zwrotność. Pomimo tego, że jest ciężarem w głowie, pozostaje całkowicie pod kontrolą, nawet z przodu, warunki są szybkie.

Rakieta, która może pochwalić się pazurami

Ona nie ma kontroli. I to bardzo dobrze. Jeśli jest to program raczej zorientowany na właściwego gracza, tj. Raczej dla obrońcy, w tej rakiecie jest wszystko, czego potrzeba, aby zranić, jeśli nadarzy się okazja.

Mały punkt ujemny lub dodatni zgodnie z punktami widzenia

Jest to rakieta, która wydaje się zbyt sztywna dla niewytrenowanych rąk. Uważaj, rakieta jest oczywiście bardzo plastyczna. Ale jeśli dotyczy kobiet w pierwszej kolejności, bez wątpienia mężczyźni również uważają tę rakietę za szczególnie interesującą.

Na froncie technologicznym

Duruss Cobalt nie ma czego zazdrościć innym konkurencyjnym rakietom. Ładuje włókno szklane na sicie, co nadaje mu tę słynną szorstkość (ale pozostaje mniej suchy niż na przykład Varlion). Jest to solidna rakieta z pełnym karbonem. Jest oczywiście okrągły, co daje spokój. Użyta guma jest jak inne gommme Eva. jego waga waha się od 365 do 375 gramów.

Dla kogo jest ta rakieta?

Raczej gracze i potwierdzeni gracze. Ponieważ aby wykorzystać cały swój potencjał, warto opanować wszystkie strzały.

bilans

Dla potwierdzonych graczy i graczy (szczególnie dla potwierdzonych graczy), jeśli potrzebujesz kontroli i chcesz rakietę śnieżną z rakietą, zabierz ją tam.

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.