[intens_blockquote] Marka Duruss robi wielki cios swoją rakietą: DURUSS SCAMPINI

Miękki, wydajny, poręczny ... Ten Duruss zapewnia nam niezwykły komfort gry [/ intens_blockquote] [intens_video video_type = "youtube" video_url = "https://www.youtube.com/watch?v=vxB_ILQycWQ" autoplay = "1" ]

[intens_heading font_size = "20" font_color = "info" font_family = "google | 'Arial Black', Gadżet, sans-serif" font_weight = "700"] Zaskakująca zwrotność [/ intens_heading]

Testowaliśmy go przez dwóch graczy Padel. werdykt: Imponująca lekkość.

Chociaż może to być zbyt łatwe dla niektórych graczy, którzy potrzebują cięższej rakiety lub z silną postacią podczas ataku, ogólnie rzecz biorąc, ta rakieta jest prawdziwą studnią technologiczną z rakietą 100% węgla. Jest wypełniony węglem od stóp do głowy.

Rakieta ta została zaprojektowana specjalnie dla konkurentów, ale jest to rakieta szczególnie ceniona przez kobiety. Nasze testy okazały się bardzo interesujące na tym poziomie. Rzeczywiście jest szczególnie zrównoważony. A jego waga jest tak dobrze rozłożona, że ​​nawet nie ma się ochoty mieć rakiety wiosłowej w dłoniach. Ta lekkość i równowaga rakiety podkreślają obsługę.

[intensywny_heading font_size = ”20 ″ font_color =” błąd ”font_family =” google | 'Arial Black', Gadget, sans-serif ”font_weight =” 700 ″] Projektant Scampini na czele [/ intensywny_heading]

Leandro Scampini urodził się w mieście Mar del Plata (Argentyna), rozpoczął studia na wydziale inżynierii mate [intensywny_tooltip title = „Odpręż się!” tooltip_background_color = ”info” tooltip_font_color = ”sukces” tooltip_border_color = ”odwróć”] [/ intensy_tooltip] riali. Jako specjalista w dziedzinie projektowania i sztuki cyfrowej, zdecydował się na współpracę z firmą Duruss w celu opracowania unikalnej rakiety o wspaniałym wyglądzie.

Możemy powiedzieć, że przeprowadzono szeroko zakrojone badania nad tą rakietą o prawie zbyt idealnym wyważeniu. Poza tym jest wyjątkowy.

Przede wszystkim rozpieszczajcie to!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.