Było nas wielu, aby przetestować rakiety śnieżne Duruss. a przynajmniej możemy powiedzieć, że mają wygląd. Duruss Steel to odpowiednia rakieta dla graczy poszukujących wyważonej rakiety z odrobiną dodatkowej mocy w porównaniu na przykład z kobaltem.

Materiały i wygląd

Wbrew pozorom rakieta ta nie jest wykonana ze stali, ale z węgla. Materiały zastosowane w tej rakiecie są bardzo szlachetne z doskonałym wykończeniem. Na poziomie wyglądu pozostaje na tej samej linii, co inne rakiety. Rakieta łączy tę słynną piankę stosowaną przez inne marki z super miękką Evą, co daje jej elastyczność niekoniecznie na przykład Varlion. Ta rakieta z pełnego węgla zwiększa jednak sztywność rakiety.

Jest to rakieta, którą zamiast tego należy oddać w ręce doświadczonych graczy Padel. Nie jest tak techniczny, ale jego potencjał jest ważny i aby maksymalnie go wykorzystać, interesujące jest opanowanie wszystkich rzutów.

Wszechstronność ukierunkowana na atak

Tym, co wyróżnia go spośród innych, jest ta zwrotność z potężną rakietą, ale nie tak bardzo. Ogólna równowaga rakiety, pomimo dość dużej masy głowy, jest względnie neutralna pod względem grywalności. Oczywiście ta rakieta nie jest tak potężna w porównaniu do sztywniejszych rakiet, na przykład o podobnej masie głowy.

Silna rakieta śnieżna

Znowu ta rakieta wyróżnia się długowiecznością. Rzeczywiście, ma tę zaletę, że niekoniecznie wszystkie zrzuty rakiet śnieżnych, na przykład, w czasie, w którym utrzymuje Duruss. I to dobrze, gdy wiesz, jak szybko rosną ceny rakietek.

To marka, która zaskakuje nas swoją jakością i solidnością. Ta wciąż nieznana we Francji marka zasługuje na większą popularność, ponieważ ma wiele zalet.

W „zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.