Rakiety śnieżne Duruss w niezwykły sposób wkraczają w świat padla. Specjalizująca się w wysokiej klasy rakietach, marka ta oferuje wyłącznie rakiety o wykończeniu i nienagannej jakości.

Jeśli rakieta jest przeznaczona głównie dla doświadczonych graczy, zauważyliśmy, że nasi testerzy z raczej pośrednią grą szczególnie docenili tę rakietę.

Może mieć mniej charakteru niż inna rakieta, ale jego przewaga jest pewna: żadnych niespodzianek. Robi to, o co ją poproszono.

Nie jest ani zbyt silna, ani zbyt delikatna. Jest to rakieta uprzywilejowana w obsłudze. Pod tym względem jego misja jest wyraźnie udana.

Jego okrągły kształt powinien spodobać się graczom z grą opartą na obronie. Jest to rakieta, która uspokaja i nagle uspokaja partnera.

Mała uwaga na temat równowagi rakiety: rakieta pozostaje z myślą o wadze. To daje moc w raczej elastycznej rakiecie. Rakieta z pełnym karbonem nadaje jej sztywność, dzięki czemu sito może być skuteczne w prawie wszystkich sytuacjach w grze.

Jego przyczepność jest bardzo dobra, ale gracze pokazali trochę czasu na dostosowanie się do opanowania tej rakiety.

Składa się z czarnej gumki Eva, czarnej Evy, która zwiększa wytrzymałość rakiety, ta rakieta ma wszystko, aby zadowolić średnio-zaawansowanych i sprawdzonych graczy.

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.