Później kilka niespodzianek dla panów, para pokrzyżowała również prognozy dla pań podczas Mistrzostw Francji w 2021 r.: Dzika karta Ponzio / Radovanovic.

Dobrze pomógł ich trener Julien Datcharry, wygrali z nasionami 5 Alquier / Lovera: 2/6 6/2 7/5!

Marina Ponzio, która nie grała od 5 miesięcy, bawi się w ostatnich dwóch rundach. Jutro ona i jej partner Gracia Radovanovic będą mieli trudnego rozgrywającego przeciwko rozstawionym 1, Invernon / Sorel. Nieszczególnie zestresowani tematem, odpowiadają na nasze pytania z humorem i świeżością:

W pozostałych kwartach odbędą się dwa mecze wyłącznie z zawodnikami, którzy byli w obozie przygotowawczym do reprezentacji Francji: Soubrie / Vandaele kontra Barsotti / Pothier et Detriviere / Vo vs Ligi / Martin ! Wyobrażamy sobie, że Robin Haziza będzie szczególnie uważny na te dwa spotkania!

Wreszcie ostatnia kwarta przeciwstawi się mieszkańcom Północy Pudełko na legourdy/fontinęe do faworytów konkursu Léa Godallier i Alix Collombon, którzy nie przegrali jeszcze ani jednego meczu w Cabriès!

Aby znaleźć wszystkie wyniki i harmonogram meczów, jeden link to ICI !

 

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.