Ponieważ w ten czwartek rozgrywana jest 1/8 finału tego Blockchain.com WPT Miami Open, Padel Magazine miał szczęście, że mogłem na chwilę wymienić czas z Elisabeth Amatriain.

Dla tych, którzy nie wiedzą, że Eli nie jest nowy w obwodzie World Padel Tour.

Rzeczywiście, od dawna związana ze swoim długoletnim partnerem Patty llaguno z którym dzieliła światowy tron ​​w 2013 roku, teraz jest obok Carolina Navarro że młody Hiszpan ewoluuje już od ponad roku.

Miejsce 17 na świecie i członek Team Black Crown, to było naturalne, że spotkaliśmy ją na stoisku marki w wiosce turnieju.

Wróciła z uśmiechem, który tak dobrze ją charakteryzuje w swoich dwóch zwycięstwach w trzech setach w 1/16 i 1/8. Opowiada nam też o swoich uczuciach przed spotkaniem, które jutro przeciwstawi się jej cyfrom 1 Alejandra Salazar i Gemma Triay.

Zadowolony z wykonanej pracy

Podczas dzisiejszego spotkania przeciwko Nogueira i Guinart, mieszkaniec Logroño przypadkowo dostał kulę w oko.

Bardziej strachu niż krzywdy, uspokaja nas, wyjaśniając, że pomimo lekkiego bólu wszystko jest w porządku.

Wymianę rozpoczynamy od pytania o jego uczucia w Miami:

"Jestem zadowolony z wykonanej przez nas pracy, bo często mówi się, że pierwszy turniej w roku jest trudny, biorąc pod uwagę pierwsze wrażenia. Chociaż dużo trenujemy, kiedy rywalizujemy, wszystko jest inne.
Wiedzieliśmy, że tutaj w Miami będzie nam bardzo gorąco w porównaniu do Madrytu, gdzie jest teraz bardzo zimno.

Musimy dostosować się do każdej sytuacji i generalnie to para, która potrafi to najlepiej, najczęściej wygrywa.

Ja też bardzo się cieszę, bo ucierpieliśmy, ale z pozytywnym nastawieniem i nie poddając się, możemy zmienić sytuację podczas meczu."

Zagraj numery 1

W ten piątek w 1/4 finału para Amatrian – Nawarro zmierzą się z numerami 1, Salazar - Triay.

Zwierzyła się ze swoich uczuć związanych z tym wielkim meczem z perspektywy.

"Są teraz najlepsi i lubimy się z nimi mierzyć. Oczywiście lepiej dla graczy w 1/4 niż na początku rozgrywek, ale pewne jest, że damy z siebie wszystko i będziemy jak najbardziej konkurencyjni..

Będziemy mieć przed sobą parę, która gra bardzo dobrze, z dużą pewnością siebie, zwłaszcza dzięki drugiej połowie sezonu, w którym grali.

Postaramy się im to utrudnić i jak już mówiłem, będziemy musieli być konkurencyjni od początku spotkania.

Wracamy z dwóch meczów w 3 setach, więc będziemy musieli zmierzyć się mentalnie”

Black Piton 10 i Eli pasują

Nie można się pożegnać, nie wspominając o swoim nowym kumplu.

Nie mogliśmy się oprzeć wypytaniu go o jego odczucia dotyczące jego nowej rakiety, czarnej rakiety Pithon 10 firmy Black Crown.

Słuchając Hiszpanów, znalazłaby dla nich idealnego przyjaciela.

„Jestem z tego bardzo zadowolony, uwielbiam to. Przede wszystkim projekt uważam, że jest naprawdę bardzo piękny. Potem, kiedy mogłem ją przetestować, uznałem ją za doskonałą, dobrze wyczuwam piłkę, czuję, że udaje mi się dobrze ją kontrolować, zachowując przy tym tę odrobinę mocy, która bardzo mi pomaga, biorąc pod uwagę moją mniej agresywną grę.

Jestem bardzo szczęśliwa i szczególnie wdzięczna rodzinie Black Crown za zaufanie, które mi okazują”

Zrozumiesz, że ten piątek będzie decydującym dniem dla Eli i Karolina kto zmierzy się z parą chwili, taulières WPT.
Z dwoma meczami w 3 setach w ciągu ostatnich dwóch dni i wszystko to w palącym słońcu, numer 17 i jej partner będą musieli dać z siebie wszystko, aby mieć szansę na stworzenie niespodzianki.

Możesz znaleźć ten wywiad w języku hiszpańskim dzięki poniższemu filmowi.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.