To smutny dzień dla świata Padel. Rzeczywiście dowiedzieliśmy się ze zdumieniem w poniedziałek 11 stycznia śmierć argentyńskiej zawodniczki Elias Estrella.

Elias Estrella miał lat 20 i zmarł dziś w wyniku wypadku samochodowego podczas podróży do Paragwaju, aby wziąć udział w wystawie Padela. Był w towarzystwie Martina Di Nenno, kolejnej wielkiej nadziei na Padel World, który również został ranny w wyniku tego wypadku (doznałby złamania kości udowej).

Elias Estrella była jedną z wielkich nadziei światowego Padela, zaliczaną do światowej rangi 52 World Padel Tour. Od dawna współpracuje z Andreasem Brito do końca sezonu 2015. W tym roku przygotowywał się do współpracy z legendarną Gaby Recca, z którą miał wielkie ambicje w tym sezonie 2016. Przyjechał do Francji podczas inauguracji WinWin Padel Center w październiku ubiegłego roku i podzielił się z nami swoim talentem na Padel i swoją życzliwością na zewnątrz.

Cały zespół Padel Magazine składa szczere kondolencje swojej rodzinie i rodzinie.

Spoczywaj w pokoju Elias ....

https://www.youtube.com/watch?v=vKR6bQ0UzlE

Justin Garnier

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.