To bardzo smutny dzień dla świata Padel. Rzeczywiście, ze zdumieniem dowiedzieliśmy się w poniedziałek 11 stycznia o śmierci argentyńskiego gracza Eliasa Estrella.

Elias Estrella miał 20 lat i zginął dziś w wypadku samochodowym w drodze do Paragwaju, aby wziąć udział w wystawie Padel. Był w towarzystwie Martina Di Nenno, kolejnej wielkiej nadziei Padel świat również poszkodowany przez ten wypadek (doznał złamania kości udowej).

Elias Estrella był jedną z wielkich nadziei zespołu Padel world, na 52. miejscu na świecie Padel wieża. Z Andreasem Brito związał się przez długi czas do końca sezonu 2015. W tym roku przygotowywał się do współpracy z legendarną Gaby Recca, z którą miał wielkie ambicje na ten sezon 2016. Przyjechał do Francji w trakcie inauguracja centrum WinWin Padel w październiku ubiegłego roku podzielił się z nami swoim talentem na Padel a także jego dobroć na zewnątrz.

Cały zespół Padel Magazyn przesyła jego rodzinie i bliskim szczere kondolencje.

Spoczywaj w pokoju Elias ....

Justin Garnier

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.