Druga część wywiadu z Élise Remark (dyrektor marketingu Seat & Cupra France) tym razem dość krótkie, ale zwięzłe skupienie się na Cupra Padel-Point Tour.

Cupra Padel-Point Tour : 11 randek dla amatorów

Padel Mag: Myślałam, że to słyszałam Cupra szykował bardzo fajny tor z Padel-Point w tym roku, prawda?

Elise Uwaga: „Absolutnie Cupra postanowiła zaangażować się w naprawdę rozwijanie padel. Aby to zrobić, chcieliśmy współpracować z Padel-Point stworzyć turniej: Cupra Padel-Point Tour, który pojedzie na 11 koncertów we Francji w kontakcie z amatorami i bardziej doświadczonymi graczami. W programie będą: turniej P100 i P500, mężczyźni i kobiety. A więc 11 terminów, w których przyjedziemy do Ciebie. Liczymy na was wszystkich, że przyjedziecie. »

kalendarz padel point miedziana 2022

Wiele nagród CUPRA do wygrania na każdym etapie

Padel Magazine : Czy na tych etapach będą jakieś specjalne funkcje, nagrody do wygrania, losowania... Co jest planowane podczas tych turniejów?

Elise Uwaga: « Fajne nagrody do wygrania, kto wie, dlaczego nie w rakietach śnieżnych Cupra Wilson Bela. Ale także produkty lifestylowe, ponieważ, jak wiadomo, z Cupra i padel zamierzamy opracować całą gamę lifestyle (torby padel, t-shirty itp.) i oczywiście szereg dodatkowych nagród, inicjacji i całej masy doświadczeń związanych z Cupra i padel. »

Należy również zaznaczyć, że Benjamin Tison i Alix Collombon będą obecni na pierwszym etapie, który odbędzie się w Casa Padel. Więcej powiemy wkrótce!

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wywiad z Élise Remark w całości, jest on tutaj:

Zapraszam do kliknięcia ICI zarejestrować się lub po prostu uzyskać więcej informacji!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.