Élodie Invernon: „Potrzebowałam zmiany”

Kiedy Cupra Padel-Point Tour przez Palavasa, Mélissa Martin przeprowadziła wywiad z Élodie Invernon, 10. zawodniczką w rankingach padel français.

Szansa na remis FIP Star Perugia, obaj gracze zmierzą się ze sobą już w najbliższą środę w pierwszej rundzie włoskiego turnieju, ale w chwili udzielania wywiadu o tym nie wiedzieli!

Élodie, która obecnie mieszka w Hiszpanii, wyjaśnia powody, które skłoniły ją do wprowadzenia w ostatnim czasie ważnych zmian.

Zmiana trenera…

„Kiedy przybyłem do Barcelony, zaczynałem od Xaviego Figolsa, ale zmieniłem się dwa miesiące temu, ponieważ szukałem innego podejścia do gry. padel. Teraz trenuję z Mariano Llanosem, wszystko idzie naprawdę dobrze, jestem bardzo szczęśliwy.

…zmiana partnera

„Z Wendy mieliśmy wspólny projekt, codziennie trenowaliśmy razem z Xavim. Ponieważ mamy ten sam projekt, powiedzieliśmy sobie, że spędzimy ten rok razem, ale fakt, że zmieniłam partnerów, nieco zakłócił tę codzienną rozmowę, którą oboje prowadziliśmy i powiedziano nam, że dobrze byłoby się rozstać. postęp osobno.

Czuliśmy, że na boisku nic się już nie dzieje, że nie bawimy się już dobrze. Ponieważ jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, nie odważyliśmy się powiedzieć sobie zbyt wiele, ale w końcu zdecydowaliśmy się na rozstanie. Nie jesteśmy przeciwni pomysłowi ponownego organizowania czasami razem turniejów, ale chcieliśmy usunąć tę codzienną presję związaną z byciem zawsze razem. Powiedzieliśmy sobie, że przestaniemy grać razem na poziomie międzynarodowym, aby zobaczyć inną wizję padel Również."

Kontynuuj podróż do Barcelony w 2024 r

„Chcę kontynuować grę w Barcelonie, wszystko idzie naprawdę dobrze, życie w Hiszpanii jest niesamowite. Możliwość gry na arenie międzynarodowej przez cały rok to prawdziwa szansa. Nie zawsze jest to łatwe, ale walczymy.

„Wciąż muszę popracować nad wieloma rzeczami z moim nowym trenerem. Myślę też o reszcie zespołu, aby zobaczyć, jak chcę się rozwijać psychicznie i fizycznie, a po próbie znalezienia w miarę stałego partnera będę kontynuować do udziału w turniejach i co najważniejsze: nadal dobrze się bawić!”

Cupra Padel-Point Tour : zawsze przyjemność !

„Zawsze miło jest być obecnym na Cuprze Padel-Point Tour. Zostałem już zaproszony do Bandol i było wspaniale, ale tutaj, w Palavas, jest to dom, więc nie mogłem odmówić!”

Znajdź cały wywiad tuż poniżej:

Publié par
Xan Tafernaberry