Wybrane po raz pierwszy w drużynie Francji, Elodie Invernon już nie może się doczekać lotu do Kataru, gdzie Mistrzostwa Świata Padel 2021. Daje nam swoje wrażenia z tego pierwszego wyboru.

Praca się opłaca

„Bardzo się cieszę, że zostałem wybrany do Team France. Minęło trochę czasu, odkąd byłam daleko od selekcji, więc jestem naprawdę szczęśliwa, że ​​dostałam szansę przeżycia tego niezapomnianego przeżycia.”

Świetna motywacja

„Fakt, że nie zostałem wybrany w lipcu na Mistrzostwa Europy, stał się później wielkim źródłem motywacji. Trenowałem w bardziej jakościowy sposób niż wcześniej: wróciłem na boisko, każąc sobie dać z siebie wszystko. Naprawdę chciałem się rozwijać i udowodnić, że mam swoje miejsce w tym francuskim zespole.”

Dobre wyniki ostatnio

„Z Geraldine graliśmy dobrze od wznowienia turniejów w tym roku z P2000 w Perpignan, przegrywając w półfinale z Léą i Alix, grając bardzo dobry mecz, następnie finał na p2000 w Paryżu i wreszcie finał. Mistrzostw Francji.".

Finał Mistrzostw Francji Invernon Sorel 2021

Zadowolony kapitan

„Poznałem Robin trochę lepiej w styczniu, ponieważ nie znaliśmy się zbyt dobrze. Zainteresował się moim projektem i śledził wszystkie moje wyniki. Kiedy przyszedł na turnieje, z piramid, był zadowolony z mojego poziomu gry.”

„Jeszcze nie wiem, z kim zagram w Open Championships Świata. Jeszcze nie rozmawialiśmy o tym z dziewczynami. Mam mały pomysł, ale musimy porozmawiać ze wszystkimi!”

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !