Elsa Pellegrini, kierownik ds. wydarzeń i kierownik ds. produktów tekstylnych, oraz Simon Guyet, kierownik ds. promocji i partnerstwa, opowiadają o edycji 2022 Head Padel Open na żywo z klubu WinWin Padel z Arbois, w Cabriès

Niespodzianki na długie lata!

Elsa Pellegrini : "W Head od przybycia padel zawsze wspieraliśmy i uwielbialiśmy pomagać w rozwoju tego sportu, który pojawiał się 6/7 lat temu. Staramy się, aby to wydarzenie ewoluowało każdego roku, mamy kilka pomysłów na nadchodzące lata, których nie zdradzimy Wam od razu, ale nie chcemy na tym poprzestać! Z Simonem i całym zespołem Head zrobimy wszystko, aby dalej rozwijać padel dzięki HPO !

Konkurs i rozrywka w programie!

Szymon Guyet : „Bardzo się cieszę, że mogę być tutaj na 3. edycję Head Padel Open, pracujemy od kilku miesięcy, a nawet kilku lat. To bardzo ważne dla społeczeństwa Head organizować tego typu turnieje, ponieważ możemy swobodnie organizować to, co chcemy, od wydarzeń sportowych po imprezy towarzyszące. Celem jest rywalizacja przy dobrej zabawie, co doskonale wpisuje się w ideę, którą przyświeca nam Head również z testami produktów przez cały weekend”

Znajdź wywiad tuż poniżej:

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!