Słynny dziennikarz bardzo obecny na portalach społecznościowych był optymistą przyjazd Jéméry Scatena na'TRAFNY Padel Wycieczka.

Emilio Forcher już wyobraź sobie potencjalne spotkanie w ćwierćfinaleInter Jeremy Scatena / Sergio Icardo i Brazylijczyków Júlio Julianoti / Stefano Flores, na pierwszym etapieAPT w Paragwaju. 

Aby osiągnąć ten etap zawodów, nowa para będzie musiała najpierw wygrana dwie wieże previas aby dotrzeć do głównego losowania, a następnie pozbyć się Hiszpanów Diego Pascual Simon et Jose Pedro Montalban.

Jérémy Scatena i Sergio Icardo, stali bywalcy na World Padel Tour, mógłby bardzo dobrze spisywać się na nowym światowym torze.

P2000 Piramidy szczęścia za zwycięstwo

„Z APT nie będę miał tak długich stołów pod względem gier. Moim marzeniem jest zagrać w Master Final, żeby znaleźć się w pierwszej szesnastce ”lance a Scat ambitny.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.