W tym rokuThe padel hexagonal ma trzy turnieje światowej klasy, w których gościć będzie elitę dyscypliny. Przegląd.

Premier Padel Bordeaux P2 – 09/16 czerwca 2024 r

NOWOŚĆ PADEL ARENA Bordeaux Premier Padel 2024

To najważniejsza wiadomość sezonu. Tuluza nie będzie już gospodarzem międzynarodowej sceny. Po dwóch udanych doświadczeniach w Palais des Sports André-Brouat, Różowe Miasto jest jedną z dodatkowych ofiar World Padel Tour i jego zniknięcie. Dlatego też zupełnie nowe wydarzenie, wciąż na południowym zachodzie, pojawia się… w Bordeaux. Na niecałe trzy tygodnie przed rozpoczęciem organizacja finalizuje ostatnie szczegóły: programmation, sponsorzy, trofeai wiele innych. „Widzenie Beli, Coello i Lebrona w Bordeaux to spełnienie marzeń”, Powiedział nam Jean-Thomas Peyrou, współdyrektor wydarzenia, pod koniec 2023 roku. Sześć miesięcy później Arkéa Arena przygotowuje się do pierwszej edycji, która zapowiada się porywająco.

Greenweez Paris Premier Padel Major – 28 września/06 października 2024 r

Greenweez Paris Główne obchody zakończenia turnieju 2023

Le padel nadal utrzymuje się w Porte d'Auteuil. Prawdziwa wizytówka Premier Padel we Francji od 2022 roku paryski turniej powróci na kort Philippe-Chatrier nieco później niż zwykle ze względu na igrzyska olimpijskie. Po przyciągnięciu w ubiegłym roku 37 000 widzów i 12 partnerów, trzeci Major w kalendarzu ma na celu kolejny solidny sukces. „Planujemy, że bilans będzie taki, jak Roland-Garros w tenisie: zyski, które będą napędzać drużynę padel Francuski ", – wskazał w naszych felietonach Eric Largeron. Kto zatem zastąpi Arturo Coello/Agustina Tapię i Arianę Sanchez/Paulę Josemarię w Île-de-France? Odpowiedz tej jesieni.

Finały Cupra FIP w Bourg-en-Bresse – 11/15 grudnia 2024 r.

Publiczność FIP Rise Bourg

Na początku lutego prezesem imprezy został Alexandre Picquier ogłosił już kolor. „Sukces pierwszej edycji przerósł nasze oczekiwania (…). Następnym krokiem będzie jeszcze lepszy i większy turniej”– stwierdził. Jego praca zaowocowała już w najbliższy wtorek, 21 maja, Międzynarodowa Federacja ds Padel oficjalnie wybrał Bourg-en-Bresse na gospodarza finały Cupra FIP ! Szesnaście najlepszych par sezonu kobiet i mężczyzn zmierzy się zatem w specjalnie przekształconym na tę okazję parku Ainterexpo (1 miejsc). Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji i posłuży jako ostatnia próba przed „Finałami” w Barcelonie (300–18 grudnia 22 r.).

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.