Wiadomości przychodzą do nas zEcosse a dokładniej klub Iskra na południowy zachód od Glasgow. W październiku młodzi zawodnicy będą mogli trenować bezpłatnie.

In volià pomysł, aby uruchomić i odkryć padel w klubie West of Scotland. Aby przyciągnąć, a zwłaszcza odkryć nasz wspaniały sport, trenerzy John Byrne et Meghan Montgomerie oferują bezpłatne szkolenia dla młodzieży w wieku od 5 do 18 lat w każdą niedzielę października.

Terminy są podawane od 10 do 11 rano znać „podstawy” padel. A jak wiemy, że kiedyś skosztowaliśmy padel nie możemy się bez tego obejść, ta inicjatywa powinna wypełnić oddziały szkoły padel tego szkockiego obszaru przybrzeżnego.

Chociaż młodzi zawodnicy mogą wejść do obiektów bez umówienia się na spotkanie, klub podkreśla, że ​​dla optymalnych warunków sanitarnych preferowane jest wcześniejsze skontaktowanie się.

Kontakt : + 44 078 00 92 67 68

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.