Po incydencie w Bordeaux, w tym tygodniu w Rzymie smok wciąż pojawia się na pierwszych stronach gazet. To jest to Wiktor Ruiz, który podczas spotkania z Hiszpanem uległ kontratakowi Hiszpana Paquito Navarro et juan lebron.

W niedawnym artykule pisaliśmy o „niezwykłym i dość rzadkim” fakcie. Jednak po raz kolejny pasek zerwał się w trakcie spotkania. Główną ofiarą mógł być Juan LeBron, który był niedaleko od wzięcia a łopata w głowie. Jeśli niektórzy gracze muszą czasem marzyć o wysłaniu rakiety w twarz „Lobo”, wydawało się, że tak nie jest w przypadku Ruiza, którego szczególnie zaniepokoił ten incydent.

Oczywiście, jak nauczył nas Bordeaux P2, jeśli pasek puści podczas wymiany, chodzi o to, żeby to powtórzyć jeśli jest to pierwszy raz na spotkaniu. Z drugiej strony, jeśli zdarzy się to po raz drugi, punkt przepada dla danej pary.

W trakcie meczu doszło do krótkiej wymiany zdań pomiędzy sędzią a Paquito: prawdopodobnie nie był świadomy tej zasady. Na koniec powtórzono tę kwestię bez dyskusji, jak określono w regulaminie.

W każdym razie ten fakt gry nie zakłócił zbytnio Lobo i Paquito Thu łatwo zakwalifikował się do dalszej części zawodów i zagra ponownie dzisiaj, na ścieżce 1 Foro Italico przeciwko Ruizowi / Gonzalezowi.

Dzisiejszy program:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.