La Varlion Zespół wciąż się powiększa! Hiszpańska marka ogłasza podpisanie Julia polo zamknąć bardzo fajny zespół na 2022 rok.

Kilka dni przed rozpoczęciem sezonu z pierwszym World Padel Tour roku, Varlion Pro Team wita nowego członka. Do zespołu dołącza młoda zawodniczka (23 lata) z Cadiz Julia Polo.

Wraz z innymi koleżankami z drużyny, takimi jak Jessica Castelló, Bárbara Las Heras, Vero Virseda, Bea Caldera, Anna Cortiles i Noa Canovas, zadebiutuje na turnieju w Miami, gdzie marka jest również oficjalnym sponsorem.

“Przybywając w Varlion to dla mnie świetna okazja. Cieszę się, że mogę reprezentować jedną z najlepszych marek na torze i dlatego cieszę się z tego nowego etapu w mojej karierze. Przyznam, że zakochałam się od pierwszej minuty w materiale i nowej kolekcji. Zakochałam się w mojej rakiecie, jest spektakularna! Mam wielkie nadzieje na ten rok 2022, chcę odwzajemnić całe zaufanie, jakim mnie obdarzono i dlatego podchodzę do sezonu bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek, przekonany, że mogę pokazać swoją najlepszą wersję”, powiedział gracz podczas swojej prezentacji.

Julia-Polo-fichaje-Varlion-2022-dentro

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !