ENEBE Padel daje nam przegląd kolekcji 2017. Pierwsza obserwacja: wszystkie rakiety padel Enebe z kolekcji 2017 powstanie w Hiszpanii, a nie w Chinach czy innych egzotycznych krajach.
Kolejna obserwacja: ENEBE odnawia część swojego high-endowego zakresu. Uwaga METEOR i VAMPIRE przybywają ...

[toggle title = ”Już w sprzedaży w sklepie ENEBE SHOP” stan = „zamknij”] Enebe Padel wyróżnia 3 rakiety Padel, w tym 2 rakiety, które można teraz kupić na stronie internetowej ENEBE SHOP. Są to: ENEBE METEOR CARBON i ENEBE VAMPIRE CARBON. [/ Toggle]

ENEBE METEOR CARBON:
ATAKUJ WSZYSTKICH!

ENEBE-uderzenia rakieta-of-wiosła

Miłośnikom ENEBE ATTACK spodoba się ENEBE METEOR… W celu zwiększenia wydajności biuro badawczo-rozwojowe ENEBE opracowało ramę Superlight. Jest to nowa rama ze wzmocnionym karbonem, który wydłuża żywotność rakiety i poprawia moc, zapewniając dokładniejsze strzały. ENEBE nadal polega na swojej technologii GLSystem, która zapewnia dobrą amortyzację przed dziurami po kulach i zmniejsza ryzyko kontuzji. Mniej wibracji to także większy komfort. Zwróć jednak uwagę na podwójną warstwę węgla, która podkreśla twardość, a tym samym sztywność rakiety, co jest raczej dobrą rzeczą dla napastników poszukujących nerwowej rakiety.

WAMPIRÓW ENEBE:
Rakieta do wszystkich stylów

ENEBE-wampir-paddle-wiosło

Przypomina słynną rakietę AEROX ENEBE. ENEBE VAMPIRE to nowa, najwyższej klasy rakieta ENEBE na wyważonej rakiecie rakietowej. Jest wyrafinowana i potężna. To Ona ma święty wygląd. Rakieta dostosowuje się do Twojego stylu gry. Możesz bronić się jako atakujący. Rakieta raczej wyważona dzięki węglowi równomiernie rozmieszczonemu na ramie. Podobnie jak METEOR, VAMPIRE ma innowacyjną ramę Superlight, również z włókna węglowego, która daje siłę i moc. VAMPIRE ma również szerszy sport słodki niż METEOR. Jest bardziej tolerancyjny podczas decentrowania piłki. Dla marki jest to najbardziej wszechstronna rakieta. Specjalny akcent z dodatkowym efektem technologii uderzenia Marks.

Obie rakiety są już w sprzedaży na stronie ENEBE SHOP.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.