Rakieta, która łączy wszystko. O dziwo, trudno powiedzieć, czy ta rakieta jest bardziej ofensywna niż defensywna. Jego kształt mieszanego sita nie jest okrągły ani owalny, zapewnia komfort gier dość zaskakujący.

To raczej elastyczna rakieta. Zastosowana gumka to słynna czarna eva (HR3), która nadaje jej wygląd plus.

Chropowate sito

Pierwszą rzeczą, która zaskoczy Cię za pomocą tej rakiety, jest wreszcie chropowata strona sita. Przypomina liny tenisowe, które nie są tak nitkowate, aby nadać efekt piłce. To sito wykorzystuje koncepcję tenisa, aby podkreślić efekty.

Gdyby kilku graczy przetestowało rakietę, nikt nie byłby w stanie stwierdzić, czy ten rodzaj sita przyniósł prawdziwy plus, szczególnie w przypadku piłek. W każdym razie nie przynosi to negatywów, a co najwyżej pęsety dodatkowych efektów w piłce.

Zastosowana technologia to „Impact Marks”. Technologia ta, stosowana obecnie głównie przez Enebe (ale coraz częściej w przypadku innych marek), umożliwia zatem oferowanie szorstkiego sita do akcentowania obrotów piłki między innymi podczas uderzeń z rotacją górną.

Przypomnij sobie, że to, co daje efekt kuli, to szerokość otworów. Im jest szerszy, tym bardziej efekty zostaną zaakcentowane ze szkodą dla prowadzenia rakiety. Enebe chciał wypróbować koncepcję, która pozwala uzyskać efekt piłki z maksymalną zwrotnością. Możemy oszacować, że jest skuteczny, ponieważ rakieta jest rzeczywiście bardzo łatwa do opanowania bez utraty efektów. Niemniej jednak inne rakiety z różnymi i bardziej klasycznymi technologiami osiągają podobny wynik.

Bardzo zrównoważona rakieta

Rakieta ta jest przeznaczona dla graczy, którzy nie chcą rakiety zbyt zorientowanej na kontrolę lub rakiety zbyt skoncentrowanej na fazach ofensywnych o zbyt dużej mocy. Krótko mówiąc, jest to prawie idealna równowaga i rozumiemy, dlaczego gracz taki jak Matias Nicoletti (profesjonalny gracz padel) tak bardzo lubi tę rakietę.

Pełny węgiel

Wierny Enebe, opiera się na sprzęcie bardzo dobrej jakości i Aerox nie jest wyjątkiem. Wszystko jest w całości z węgla (100% węgla): sito i nadgarstek.

Jego waga 360 / 370gr pozwala na grę zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Rakieta jest szybka, ale też słodka. Zawodnicy docenią to.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.