Padel Magazine – La RSX de chez ENEBE en a dans le tamis ! Autant le dire tout de suite : c’est une raquette très joueuse, mais elle s’adresse en priorité aux joueurs avancés ou professionnels. D’ailleurs Pitu Losada utilise cette raquette, ce n’est pas pour rien. Cette raquette 100% carbone permet d’être très réactif avec une bonne prise en main optimale.

Rakieta przy siatce jest bardzo agresywna i może zranić przeciwników. Dobrze radzi sobie z efektami, które urozmaicają tę rakietę.

W rzeczywistości ta rakieta Padel, NB CARBONE RSX 7.1 zachowuje cechy modelu 2012, ale zyskuje na sile i kontroli pomimo swojej mocy.

Od samego początku uczucie z tą rakietą jest dobre. Jest zarządzalny i porusza się szybko. Ale uważaj na błędy w ostrzeżeniach lub przesunięciach. Rzeczywiście, niekoniecznie wybacza to nasze przybliżenia. Jesteśmy więc zainteresowani oglądaniem piłki dobrze ...

Sur des balles rapides, cette raquette est très intéressante puisqu’elle permet relativement facilement de stopper des balles compliquées…

Mais son poids fort, c’est le smatch. Les frappeurs vont pouvoir s’amuser avec cette raquette. Elle peut faire très mal et Pitu peut en parler mieux que quiconque !

Rakieta ta jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do konkurencji. Pod względem ceny jest głównie w paznokciach, z publiczną ceną 210 €. Możesz nawet znaleźć tańsze jak na strona internetowa Padel Achat (180 €).

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.