Padel Magazyn - RSX firmy ENEBE ma trochę na sicie! Równie dobrze możesz to powiedzieć od razu: to bardzo zabawna rakieta, ale skierowana jest przede wszystkim do zaawansowanych lub profesjonalnych graczy. Poza tym Pitu Losada używa tej rakiety, nie na darmo. Ta w 100% karbonowa rakieta pozwala na bardzo szybką reakcję z dobrą optymalną przyczepnością.

Rakieta przy siatce jest bardzo agresywna i może zranić przeciwników. Dobrze radzi sobie z efektami, które urozmaicają tę rakietę.

W rzeczywistości ta rakieta Padel, NB CARBONE RSX 7.1 zachowuje cechy modelu 2012, ale zyskuje na sile i kontroli pomimo swojej mocy.

Od samego początku uczucie z tą rakietą jest dobre. Jest zarządzalny i porusza się szybko. Ale uważaj na błędy w ostrzeżeniach lub przesunięciach. Rzeczywiście, niekoniecznie wybacza to nasze przybliżenia. Jesteśmy więc zainteresowani oglądaniem piłki dobrze ...

W szybkich piłkach ta rakieta jest bardzo interesująca, ponieważ pozwala stosunkowo łatwo zatrzymać skomplikowane piłki ...

Ale jego duża waga to smuga. Pałkarze będą mogli się dobrze bawić z tą rakietą. To może bardzo zranić, a Pitu może mówić o tym lepiej niż ktokolwiek inny!

Rakieta ta jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do konkurencji. Pod względem ceny jest głównie w paznokciach, z publiczną ceną 210 €. Możesz nawet znaleźć tańsze jak na strona Padel Zakup (180 €).

Franck Binisti - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.