Enebe prezentuje dwa najnowsze modele ekspertów: ENEBE KIANA GRAPHENIC i ENEBE KAZA GRAPHENIC. NB KIANA ma niewiele takich samych cech jak KAZA GRAPHENIC ENEBE, ale KIANA prawdopodobnie będzie atakować graczy szukających większej zwrotności i lekkości w upale. Powiększ te wysokiej klasy modele.

ENEBE KIANA światło kontra ENEBE KAZA nerwowy

Chociaż dzieli te same korzyści i technologię co NB Kaza, główna różnica między nimi polega na znacznej redukcji masy ciała. Panel graczy rozszerza się, więc dla Enebe z tą rakietą, ponieważ niektórzy gracze mogą oszacować, że KAZA może być zbyt ciężkim włosiem ... Chociaż na ziemi różnica jest szczególnie widoczna na poziomie nerwowości i radzenia sobie z rakieta. Większa waga, więcej nerwowości na strzale, mniejsza waga, większa zwrotność. Twój wybór należy do Ciebie.

ENEBE KIANA to miękka pala, ale ma pod maską.

KIANA I KAZA sama walka

Między KIANA i KAZA sita są identyczne, różnią się jedynie kolorem i zakresem wagowym:
360-370 gramów dla KAZA
350-360 gramów dla KIANA

SUPER DESIGN

Jak zwykle w Enebe, projekt jest przedmiotem szczególnej uwagi. Profesjonalny asortyment ENEBE nie złamie zasady. KIANA jak KAZA oferuje inną kolorystykę, ale w tym samym stylu. Te estetyczne rakiety wiosłowe nie pozostaną niezauważone.

ENEBE wykorzystuje swoją słynną GRAPHENIC TECH, materiał wyprodukowany wyłącznie dla Enebe, który umożliwia jednorodne rozmieszczenie grafenu rozpuszczonego w żywicy epoksydowej i włóknach.
Daje siłę, moc i elastyczność. Jest uważany przez ekspertów za materiał przyszłości. W każdym razie obserwujemy, że coraz więcej marek korzysta z tego materiału

Porównywalny z Enebe RSX

I o dziwo wydaje się, że KIANA, a zwłaszcza KAZA są co najmniej tak potężne jak RSX co najmniej. Jednak niekoniecznie jest to wygrane. Przy średniej twardości sita uderzenie kuli nie jest zbyt suche.

Porównywalny z AEROX

Podobnie jak AEROX, palas mają system Znaków Uderzenia. To słynna szorstka faktura powierzchni specjalnie zaprojektowana dla Enebe. Zwiększa siły tarcia i daje efekt kuli. Czy to prawdziwa rewolucja? Niekoniecznie, ale nie boli.

Te dwie rakiety przypominają ENEBE RSX z bardzo dobrą mocą, dobrym sweet spotem i dobrą kontrolą. Co więcej, gracze, którym podobała się ta rakieta, docenią KAZA i KIANA.

Na poziomie obrony nie ma co zgłaszać. Przyczepność jest dobra i pomaga w obronie. Należy jednak pamiętać o tej dodatkowej lekkości dla KIANA, która pozwala na bardzo dobrą obsługę.

Krótko mówiąc, ta rakieta ma wszystkie funkcje, które pomogą Ci ulepszyć grę.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.